Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с дисплея


Препоръчано мнение

Здравейте. От минусовите температури на дисплея на колата се появи едно светещо петно което се разраства с времето. За 1 месец така се разрастна че покрива вече 1/3 от дисплея, не си виждам километража. Става въпрос за главния дисплей който свети с оранжево. Проблемното петно прилича на светеща паежинка и ми напомня на компютърен вирус. Мога да кача и снимка. Мислех си че като се постопли ще се оправи, но не

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

В Студио 4×4 Царева ливада сигурно има.Аз от там си купих цяло табло.Моят дисплей имаше несветещи сегменти,разглобих го,презапоих студените спойки(кадето имаше) и вече всичсо работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

То че има части в тая морга има, но собственика е толкова арогантен и нагъл че няма накъде повече. Закупувам си частите на почти двойна цена, от договорената по телефона, и о ти да видиш след два дена въпросният собственик, на въпросната морга, ми звъни и почва да ми крещи, че съм му дължал още 200 лв за частите, че видиш ли много евтино ми ги бил продал, бил съм го заглавикал и той ми взел по малко пари от колкото е трябвало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...