Премини към съдържание

Колеги, помагайте за десен фар


sport

Препоръчано мнение

Здравейте,

Вече 10 дни усилено търся по морги, в продавалник в сайтове за безплатни обяви в цялата страна и засега нищо. До момента единствения ми избор е един десен фар, който е лепен с нещо като смола отзаде на пластмасата и ме съмнява, че ще пропуска вода. Намерих 3 леви фара, но читав десен засега не намирам. Моля за съвети някой ако знае къде има или може да помогне със съвет. Отделно моя ляв беше потрошен, но бързо намерих, а десния има ачупено 3,4 см стъкло отгоре и на 2 места пукната пластмаса. Дали може по някакъв начин да се възстанови или да не се занимавам?

Аз съм от Пловдив, но няма проблем да купя и от друг град, само що годе да е читав фара.

 

Поздрави

Димитър

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пропуснал сте да споменете за каква кола става на въпрос (модел, година и т.н.).

Абе важното е фара да е десен, :icon_thumbup: колата и годината нямат значение .:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0898587941 автоморга за японскиколи-в кв.Разкопаница. Другото,за което се сещам- Специализиран магазин за японски авточасти -след прелеза на Пещерско шосе,посока Прослав,вдясно,под високия блок,до ,,Косер"--Малком. Не намирам телефона,но имат нови и втора употреба части.Успех! Не ходи в автоморгата на ,,Голямоконарско шосе",там са извънземни.....

Редактирано от Топалигов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...