Премини към съдържание

Разлепена лайсна на вратата


Препоръчано мнение

Здравейте ,колеги,

От известно време лайсните по вратите ми (двете предни) започнаха да не се държат на щипките (за сега само на първата ).

Бях ги подлепил с двойнозалепваща лента,но явно от автомивките лентата сдаде багажа.

Някакви идеи с какво да бъдат залепени ?

Колата е Мицубиши Галант .

Пускам темата в общия раздел с цел да се види от повече хора,а и сигурно има и други колеги с този проблем.

И моля без интересни предложения от рода на видии,попнитове и други подобни.

Искам да е прилежно .

 

Ето и снимка :

 

http://media.snimka.bg/s1/4220/034684506.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със полиуретанов силикон колега (PU) черен силикон още му казват,но внимавай че много цапа и много трудно се маха после,така че слагай внимателно,да не излиза от лайсната като натиснеш после.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Ники, залепи ли ги тези лайсни и с какво?

Ами все още не :unsure: ,все се нещо се разминава- забравям, не остава време или като има време колата е мръсна :),или не съм си закупил нужните материали за залепване :).

Доста поразпитвах и съм се спрял да пробвам варианта със секундно лепило Капчица(точно този вид ) и сода или пепел от цигари (ама тъй като не пуша ще е със содата).

Казват че ставало като цимент направо.Даже тия дни като почивам ще взема да го направя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами все още не :unsure: ,все се нещо се разминава- забравям, не остава време или като има време колата е мръсна :),или не съм си закупил нужните материали за залепване :).

Доста поразпитвах и съм се спрял да пробвам варианта със секундно лепило Капчица(точно този вид ) и сода или пепел от цигари (ама тъй като не пуша ще е със содата).

Казват че ставало като цимент направо.Даже тия дни като почивам ще взема да го направя :)

 

Тъй като се наложи да свалям лайсните на Галанта преди няколко месеца, използвах 3M VHB 4910F двойно залепваща лента. Въпреки че беше студено и не нагрявах лентата преди монтаж, засега нямам никакъв проблем. По принцип я водят като изключително издръжлива тази лента.

Редактирано от manol
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи мисията изпълнена :)

Залепих ги с капчица и сода(бях си набавил и пепел от цигари) става като цимент държът здраво,времето ще покаже колко ще изкарат.

http://media.snimka.bg/s1/4582/035407283.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/4582/035407284.jpg?r=0

 

Трябва да се действа доста бързо!

Не го препоръчвам да се прави по този начин ,ако са много разлепени .Просто времето за реакция е много малко.

Направете първо тест ,колко бързо втвърдява накъде на земята .

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...