Премини към съдържание

Новогодишната среща на клуба 16.01.2005 (част 1)


Препоръчано мнение

  • Admin

Днешната среща беше страхотна :D Имахме гости от БалканСтар който ни предоставиха за тестдрайв новия Mitsubishi Colt :first: освен това на срещата имаше член на клуба от Ямбол(nikolai_ginkov)

и от клуб Нисан (lyubaca) Тук е първа част от снимките :D

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/Pi12.jpg

 

Още снимки

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това е втората част от снимките :icon_cheers:

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/Pi23.jpg

 

Още снимки

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвахте новия колт,добре.Но ако бяха докарали и Ивет Лалова да я пробвате сре6тата 6те6е да е :D хе..хе..хе(6егичка пи4ове).Как седи новия колт? даите повече инфо.Искренно ви завиждам за сре6тата. :D Много ме е яд че неможах да доида.СЪДБА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Новият Колт е :first: аз лично го пробвах. Вътре е изключително просторен. Много е маневрен, а сервото на волана е идеално изчислено. Има отлична видимост при паркиране особенно добре са направени страничните огледала. Имах удоволствието да пробвам 70 кВт 1,3-литров четирицилиндров двигател и съм приятно изненадан от малкото ниво на шума в купето и типичната за Мицубиши динамика. Задните седалки са малко по-нависоко от предните. Скоростите се превключват много меко а с управлението на уредите се свиква веднага. Всички уреди светят в много приятна зелена светлина и има всевъзможни поставки за чаши с кафе например. Общото ми впечатление е, че карах много по-висок клас кола :icon_clap: аз лично не харесвам малките модели коли но новият Колт дава усещане за управление на нещо средно между малък ван и среден клас кола. Голяма заслуга за това има и окачването, което абсорбира неравностите перфектно и имаш чувството, че колата е много тежка. Мисля че това е идеалната градска кола. Напълно заслужено е спечелила толкова награди :first:

Имаме лична покана от БалканСтар да проведеме следващата среща на клуба в самото представителство на фирмата. Там ще пробваме и останалите модели. Никога не съм карал MIVEC двигател. Надявам се в най-скоро време да пробваме някой OUTLANDER или моят лидер сред автомобилите в средния клас-новия ГАЛАНТ :)

Най-важното от всичко на днешната среща беше, че хората бяхме изключително щастливи. Нямам спомен някога да съм виждал толкова щастливи и засмяни хора на едно място. Просто сме си :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......единственото лошо беше ,че не можахме да се наговориме ...... :D не можах на всички да обърна внимание но то така стават на тия срещи........... :D И пак не разбрах :icon_doh: какво става с тия фанелки.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
......единственото лошо беше ,че не можахме да се наговориме ......  :D  не можах на всички да обърна внимание но то така стават на тия срещи...........  :D  И пак не разбрах  :icon_doh:  какво става с тия фанелки....  :icon_doh:

 

С фланелките накрая ще се заема аз :D утре започвам работа по този въпрос и съвсем скоро ще бъдат направени. Досега само си говориме и нищо! Приказките приключиха. От утре хващам бика за рогата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

По въпроса за фланелките ще пиша в "Общи теми" :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше страхотна момчета :first: Особено в момента, в който се наредиха страхотните колички, тогава направо ги :icon_drive: на паркинга, като че ли нарочно минаваха хората да се насладят на гледката :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_box: :icon_cheers: Чест и почитания на БАЛКАН СТАР в лицето на Виктор и Стоян за това,че ни уважиха. Това е правилния начин MITSUBISHI от всички страни съединявайте се! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...