Премини към съдържание

Заключена врата


BallAtriX

Препоръчано мнение

Здравейте, изпаднах в кофти ситуация :)

На каризмата (96 г.) се развали дръжката на задната дясна врата, и не може да се отвори отвън.

От вътре си се отваряше. ОБАЧЕ... поради невнимание и глупост от моя страна- бутнах копчето което е за заключване (от деца)

в положение Lock , и сега ни отвън ни от вътре мога да я отворя:icon_blush:

Дайте съвет какво да правя, има ли чалъм без да правя поразии да я отворя ?

 

Благодаря предварително !

Редактирано от BallAtriX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вариант е да си свалиш кората и да отвориш от заключващия механизъм директно. Аз това упражнение съм го правил на предната кола 2 пъти защото ми се разкачи лостова система един път, а вторият се счупи дръжката отвън,а лостчето го бях цъкнал на автомивката. Ако не, на ключар, но такъв който си разбира от работата, а не да се учи на колата ти.Успех..

Редактирано от Downlow
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, изпаднах в кофти ситуация :)

На каризмата (96 г.) се развали дръжката на задната дясна врата, и не може да се отвори отвън.

От вътре си се отваряше. ОБАЧЕ... поради невнимание и глупост от моя страна- бутнах копчето което е за заключване (от деца)

в положение Lock , и сега ни отвън ни от вътре мога да я отворя:icon_blush:

Дайте съвет какво да правя, има ли чалъм без да правя поразии да я отворя ?

 

Благодаря предварително !

 

Така направих и аз преди време...Сам си я отворих,с много мъки...Кората не можеш да я свалиш,понеже почти всички болчета са скрити като е затворена...

Развий отвътре дръжките и се помъчи да изкараш горния край на кората от улея на вратата(до прозореца).Намираш пролуки да си напъхаш ръката към механизмите на бравата и се молиш да напипаш правилния;)

Всичко това стана без да счупя кората никъде...Само тези жълтите крепежи отвътре може да се начупят ,ама това е бял кахър!

Успех колега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоките :)

 

Вариант е да си свалиш кората и да отвориш от заключващия механизъм директно....

 

Не може, защото :

 

....Кората не можеш да я свалиш,понеже почти всички болчета са скрити като е затворена...

Развий отвътре дръжките и се помъчи да изкараш горния край на кората от улея на вратата(до прозореца).Намираш пролуки да си напъхаш ръката към механизмите на бравата и се молиш да напипаш правилния;)

 

..

 

Това май остава като вариант.

 

корите съм ги сваля десетина пъти и горе долу знам къде какво има по вратата, така че ако успея да отворя пролука ще мога да задвижа механизъма.

 

Благодаря ви пак !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоките :)

 

 

 

Не може, защото :

 

 

 

Това май остава като вариант.

 

корите съм ги сваля десетина пъти и горе долу знам къде какво има по вратата, така че ако успея да отворя пролука ще мога да задвижа механизъма.

 

Благодаря ви пак !

Пиши да видим какво си направил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих, свалих кората чрез повдигане, но успях преди това да развия двете видии в горната част. Използвах остри клещи и по малко чрез въртене ги развих.

Успях да отключа вратата,

Благодаря на всички. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...