Премини към съдържание

Информация и лични впечатления за L 200


Препоръчано мнение

.....точно казано.....

Това е моето:

 

http://media.snimka.bg/s1/5063/036369698.jpg?r=0

 

 

 

 

E, сега с тая снимка какво показваш :) Лебедката разгъната за проба?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....аз имам такова от 2 години, вече съм го направил и леко модифициран оффроад камион......тъй като подържам доста :mitsu-smiley: и отчасти Л200,мога да подкрепя колегата по горе завсичко,но....като всеки автообил от този клас, не очаквай да подържаш 20 годишно Тико, а да караш камион....окачването му е елементарно и частите са му сравнително евтино,но има части къде са доста скъпички.....комплкт агр. ремъци и ролки и съпътсващите ги обслужващи ремъци от хубави марки са към 500-600 лв......съединител комплект - 700 лв......шарнири долни/горни -45/60 лв.......обслужването е по скъпо(малса, консумативи.....)....

 

Да , колегата е посочил наистина реални цени за поддръжка, но искам да уточня, че преди да си купя този автомобил притежавах Пасат от 1998 г., /също един категорично изключително здрав модел/, но лек автомобил не КАМИОН, и всички тези разходи които е посочил колегата ги давах за поддръжката на пасата, за това, че пак казвам Л 200 е изключително здрав, икономичен и не толкова скъп за поддръжка "автомобил".

Ето и малко снимки от мен от моя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E, сега с тая снимка какво показваш :) Лебедката разгъната за проба?

....показвам ти че това е джип за сериозни терени,с тези ,къде си си ги харесал,въобще не се надявай че ще минеш от тук.... бегай на магистралата да си ги ръчкаш...нали бил суперкар, с активно окачване , обезшумен като акустичната обсерватория на Панасоник....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ами като гледам, обслужването му е поносимо, като се има предвид, че това не е някоя малкогабаритна градска количка. Просто познати, непознати, очевидно и незапознати ни казваха, че обслужването е ужасно скъпо, едва ли не непосилно... В крайна сметка ние решихме, това ще е бъдото ни возило и то по-новия модел.

Lawyer, не се виждат снимките ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...