Премини към съдържание

Теглич за диамант !


Препоръчано мнение

Колеги пускам тук тази тема ,която е повече въпрос. :rolleyes: Тук поради причината ,че мисля ще е интересна за колегите.

Имам от дълго време теглич - разглобяем за ГАЛАНТ. И сега съм решил да го поставя за да върши работа.

Аз лично съм избрал марката BRINK . Това са тегличи с традиция и собствен проектантски отдел ,производството е европейско. Към теглич ,който си харесате може да поставите стандартна букса с 7 пинчета или препоръчителната за каравани с 13 пинчета. За караваните е такава заради това ,че има и батерия на борда та същата се зарежда.

Та самия въпрос ,който ме вълнува е :

Болтовете за закрепване на гредата към купето дали са с повишени характеристики или са най-обикновени ?

И съответно някой знае ли от къде мога да си взема?

Поздрави! :icon_bye:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пускам тук тази тема ,която е повече въпрос. :rolleyes: Тук поради причината ,че мисля ще е интересна за колегите.

Имам от дълго време теглич - разглобяем за ГАЛАНТ. И сега съм решил да го поставя за да върши работа.

Аз лично съм избрал марката BRINK . Това са тегличи с традиция и собствен проектантски отдел ,производството е европейско. Към теглич ,който си харесате може да поставите стандартна букса с 7 пинчета или препоръчителната за каравани с 13 пинчета. За караваните е такава заради това ,че има и батерия на борда та същата се зарежда.

Та самия въпрос ,който ме вълнува е :

Болтовете за закрепване на гредата към купето дали са с повишени характеристики или са най-обикновени ?

И съответно някой знае ли от къде мога да си взема?

Поздрави! :icon_bye:

 

Моя Галант пристигна с теглич на Brink, демонтирах го за да не тежи излишно.

Не мога да видя в момента какви са болтовете, но определено не бяха обикновено-кашкавалени.

Бих ползвал за минимум клас 8.8, но понеже обичам да преоразмерявам - вероятно клас 10.9.

Магазини за крепежни елементи много - евроболт, вюрт - от тях съм ползвал.

Вземи си неръждаеми.

Редактирано от frantic_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...