Премини към съдържание

Някой от Русе, помощ?


Gman

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Имам следният проблем: Вчера беше качена една обява за Колт и той отговаря на това което аз търся. Проблемът ми е, че той е от Русе, а аз нямам възможност да отида сега до там. Бих искал да помоля ако има някой съфорумник който е от Русе и би бил така добър, да отиде и да провери как стоят нещата с Колтчето. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Ето я обявата: http://www.cars.bg/c886165

 

Ако някой е съгласен, нека му благодаря още от сега :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бива го.

Тип на изпълнение "Бистро".

Притежавам същия.

Но на русенския липсват допълнителните лайсни по предната броня, допълнителните лайсни по прозорците и релефните надписи "Bistro" малко зад/под задните странични стъкла.

Джантите са оригиналните за това изпълнение на модела.

Ако няма скрити удари и пробити задни греди, цитираните от мен козметични забележки са маловажни.

Не чакай помощ, а хващай пътя до Русе.

Ако е читав, Колта няма дълго да се задържи безстопанствен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да знаеш, че няма ESP и Тракшън контрол. На снимки изглежда супер.

 

ПС. Сега разгледах обявите в карса и ми попадна и това --> http://www.cars.bg/c825379

 

Същия е, ама с по-ниска цена. Едния продавач се казва Стоян, другият Иван, тука нещо не е както трябва.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да знаеш, че няма ESP и Тракшън контрол. На снимки изглежда супер.

Точно! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Това съм го пропуснал, гледах само снимките.

 

ПС. Сега разгледах обявите в карса и ми попадна и това --> http://www.cars.bg/c825379

Същия е, ама с по-ниска цена. Едния продавач се казва Стоян, другият Иван, тука нещо не е както трябва.

 

Има два варианта - или продавача е един с същ или Колта е препродаден набързо.

Второто предположение също е с две подусловия:

-Първо е бил 1800 лв и новият собственик иска да го препродаде с печалба.

-Или първо е бил 2500 и новият собственик се чуди как да се отърве....

..................................

Отново препоръчвам оглед на място.

Задължително преглед за удар отпред . маска, щипки, държачи халогени и фарове, стойка радиатори, рогове и т.н.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това "Тип на изпълнение "Бистро" ? И наистина е подозрително как има 2 обяви: едната с по-ниска цена и повече км навъртяни. Може да са объркали нещо и да са направили нова, но не се знае. Джантите и лаисните под прозорците много ми харесват... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това "Тип на изпълнение "Бистро" ?

 

Това е тип изпълнение на автомобила - интериорно и екстериорно.

Както има "Бистро" - така има например и "Джаз".

При "Бистро"-то, има допълнителните лайстни по прозорците, предната маска, допълнителни релефни надписи по задната врата и малко зад задните странични прозорци, допълнителни панели по централната конзола и основата под конзолата/с вхраден надпис/, допълнителен накрайник на ауспуха, определен - различен цолаж джанти/15-цолови/, стелки и тапицерия на салона.

Ходовата част, двигателя и купето са идентични с обикновеното изпълнение на Колт 1.6, 90 коня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ти почти ме убеди да си я взема направо... Но защо ли много ме съмнява тези неща да са налице? Лайстните не ги виждам на прозорците, допълнителните табели не ги виждам. Стелки и тапицерия и т.н

Колко цола са нормалните джанти на Колта? :icon_thumbup:

 

П.С: Тази по-горе на снимките, твоята, искам да знаеш, че е невероятна :icon_thumbup: ! Направо ми се иска да дойда и да ти я открадна (базикам се разбира се :good: )

Но ако ще се продава, което ме съмнява да направиш скоро, аз съм насреща, ако не съм си взел вече такъв красавец.

Редактирано от Gman
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колта излиза стандартно с джанти тринайстки и гуми 175/70/13.

На "Бистрото" са петнайстки, с гуми 195/50/15.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових се из чуждите сайтове за обяви. Има доста модели така като гледам Kiss, Clou, Bistro, CJO, Twenty и т.н.

Но този който ми харесва най-много е Bistro. Дано да се намери такъв тук наблизо, ако ли пък не, ще ходя до другите градове като се налага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз съм от Русе, ако искате мога да го погледна. Имам такъв колт 1.3 така, че имам поглед. Ако е актуално пишете на лични. Не съм влизал отдавна във форума ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...