Премини към съдържание

Купувам ел.механизъм за стъклото на Lanser 1996


austin_ames

Препоръчано мнение

Здравейте! Повреди ми се моторчето на ел.стъклото от страната на шофьора.Купувам пълен комплект работещо с всички жила и както си върви.Лансера е 1996 GLX 1.3 1995-2000 Лансер 6!Пишете за цена и оставете телефон моля!

Редактирано от austin_ames
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търси си ремонтен комплект със жило, ролка и водачи за твоята кола в някой сервиз за ел. стъкла.Аз търсих на много места цял механизъм и нямаше работещ за моята Каризма. Аз си ремонтирах моята, 35лв беше ремонтния комплект от няква фирма в интернет. Стара машинка втора ръка не се знае кога ще откаже пак, ролката вътре е износена и заплита жилата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търси си ремонтен комплект със жило, ролка и водачи за твоята кола в някой сервиз за ел. стъкла.Аз търсих на много места цял механизъм и нямаше работещ за моята Каризма. Аз си ремонтирах моята, 35лв беше ремонтния комплект от няква фирма в интернет. Стара машинка втора ръка не се знае кога ще откаже пак, ролката вътре е износена и заплита жилата.

 

 

За съжаление няма такива сервизи при нас...благодаря все пак.Все още чакам ако някой има да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма такива сервизи при нас...благодаря все пак.Все още чакам ако някой има да пише.

Колега, аз имам няколко такива механизма за Митсубиши, но съм ги забравил кой от каква кола беше. Можеш ли да ми пратиш или да качиш снимка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...