Премини към съдържание

Galant


Препоръчано мнение

Незнам дали мястото на темата е точно тук...Но имам една молба!!!В понеделник съм уговорил среща за оглед на Mitsubishi Galant,което мисля да взема.Та молбата ми е дали ще се намери някои доста по-компетентен от моя милост :icon_blush: да ме придружи на огледа...Ще съм му много благодарен,не само на думи :drinks: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали мястото на темата е точно тук...Но имам една молба!!!В понеделник съм уговорил среща за оглед на Mitsubishi Galant,което мисля да взема.Та молбата ми е дали ще се намери някои доста по-компетентен от моя милост :icon_blush: да ме придружи на огледа...Ще съм му много благодарен,не само на думи :drinks: :yes3:

В понеделник ще ми е доста трудно .............поне да беше уикенда........... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Galant 2.4

 

Да не е тази? Като звъннах ми казаха, че е капарирана :mad:

Не,не е тази :)

 

В понеделник ще ми е доста трудно .............поне да беше уикенда........... :icon_hmm:

Ами колата я има в www.mobile.bg,габровска е и човека утре ще дойде в София... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...