Премини към съдържание

Някой да притежава Tactrix Openport 2.0 и да го дава под наем?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Някой случайно да има Tactrix Openport 2.0 ? И също така ако някой притежава такъв кабел дава ли го под наем или дори и да не го дава под наем, под негов надзор съответно да се направят няколко различни map-а на едно зверче и то е 1995 Mitsubishi 3000 GT със рециклирани турбини, с по-големи перки на топла и студена част, трябва ми кабела за да се заиграем с няколко поредни map-а (над 10 map-а) щото ще я издуваме на 600+ HP . Колата в момента е със изцяло нови ковани бутала, биели и т.н. все още двигателя й е в разработка и скоро ще мине 1000 километра и ще може да се ремапва, в момента колата е над 350 коня, но както вече съм написал по - горе целта е до 600 или малко над 600 коня.

 

Благодаря ви предварително, пък и никой да няма в краен случай ще купим един от eBay или от evolutionm.net

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Някой случайно да има Tactrix Openport 2.0 ? И също така ако някой притежава такъв кабел дава ли го под наем или дори и да не го дава под наем, под негов надзор съответно да се направят няколко различни map-а на едно зверче и то е 1995 Mitsubishi 3000 GT със рециклирани турбини, с по-големи перки на топла и студена част, трябва ми кабела за да се заиграем с няколко поредни map-а (над 10 map-а) щото ще я издуваме на 600+ HP . Колата в момента е със изцяло нови ковани бутала, биели и т.н. все още двигателя й е в разработка и скоро ще мине 1000 километра и ще може да се ремапва, в момента колата е над 350 коня, но както вече съм написал по - горе целта е до 600 или малко над 600 коня.

 

Благодаря ви предварително, пък и никой да няма в краен случай ще купим един от eBay или от evolutionm.net

Аз имам. Широколентова сонда имате ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В процес на покупка на wide band O2 sensor сме въпрос на седмица две

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам само че за тази кола мисля че ще ти трябва и рефлаш конектора който го нямам.

Купете си хубава сонда, за предпочитане Innovate или АЕМ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...