Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Лагери


Препоръчано мнение

Хубаво, ама този галант няма лагери, то даже и Макферсън няма ..:D

Я опиши какъв е проблема, та да разберем какво трябва да търсиш ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Търся лагери на макферсона за Галант еа2a 99година.

Е аз от къде имам тогава в склада? :icon_hmm:

Редактирано от bonevsy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Макферсон има Гоуф-а,Галанта има дабъл уишбоун окачване . Да не говориш за чашата в която влиза пръта на амортисьора ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, ама този галант няма лагери, то даже и Макферсън няма ..:D

Я опиши какъв е проблема, та да разберем какво трябва да търсиш ..:)

Проблема колега е ,че много трудно ми се върти волана.Смених рейка,хидравлична помпа,шарнири и пак си остана проблема.

Като завивам на място се чува някво престъргване и мисля,че се чува от пружината където ляга върху амортесиора .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз от къде имам тогава в склада? :icon_hmm:

Не знам от къде имаш, ама няма да ги продадеш, защото няма търсене ..А търсене няма, защото Галанта няма лагери на амортисьорите ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Колт, Лансер, Каризма, Спей Стар, Спейс Вагон, Спейс Рънър - също, но това е друг въпрос.

 

Така е,но аз изрично съм споменал Галант,а колегата пише,че търси за Галант 99-а,демек ЕА, демек като моя,следователно пиша,че няма такава група по окачването. Цитирай ми цялото мнение,за да не стават двусмислици .

Към колегата,с какъв размер гуми караш,провери ли си алуминиевата тръбичка,която охлажда хидравличната течност дали не е смачкана,сменял ли си вътрешни и външни кормилни накрайници,мерено ли ти е налягането на хидравличната помпа,карал ли си друг Галант,за да разбереш какво е усилието нужно за въртене на волана, има ли разлика на място или в движение в усилието,кои шарнири си сменял ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема колега е ,че много трудно ми се върти волана.Смених рейка,хидравлична помпа,шарнири и пак си остана проблема.

Като завивам на място се чува някво престъргване и мисля,че се чува от пружината където ляга върху амортесиора .

Пружината си ляга статично, амортисьора и пружината не се въртят и за това няма нужда от лагер, поради същата причина не са и монтирали такъв ..;)

Тези рейки дето ги монтираш, да не са с пренатегнати втулки и за това да ти затяга волана ? .

Също може да затяга и от шарнирите на долните носачи, прегледай ги и тях .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също може да затяга и от шарнирите на долните носачи, прегледай ги и тях .

Подкрепям, да провери долните носачи, особено правите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...