Премини към съдържание

Хайде още една рапидка ...


f18

Препоръчано мнение

Хайде още една рапидка установих, че тази сутрин някой ми е набил в една от чисто-новите гуми.

Това ми е 3-тата такава случка откакто съм купил колата преди 5 г. Уж паркирам винаги културно, но явно съм раздразнил някой.

Много лоши и злобни хора има в тази държава ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно! Българите са работливи, гостоприемни и толерантни! Ха ха ха! Истината е, че сме завистливи, мързеливи, крадливи и алчни! Това е положението! Аз мога да се "похваля" със срязана гума на служебния ни, охраняем паркинг. А защо!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно! Българите са работливи, гостоприемни и толерантни! Ха ха ха! Истината е, че сме завистливи, мързеливи, крадливи и алчни! Това е положението! Аз мога да се "похваля" със срязана гума на служебния ни, охраняем паркинг. А защо!?

 

Хм - ти ме утепа - и на служебния охраняван - мн нагло!! Анализирам къде ли се е случила случката - и нашия служебен уж го изключвам от подозрение, а сега се замислям. Възможно е седмици наред да съм карал с нея преди да е усетя - днес по случайност отворих левия джам при изключено радио и чух необичайния шум - следнах да огледам дали не е някакво камъче - да го махна - да ама не ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро си я забърсал някъде по пътя, наскоро и аз вадих една, и пичовете от една автомивка ми казаха , че гумата изглежда мека... нито се усещаше, нито и личеше много. Успях да си я напомпам нормално (имам портативна помпа) и отидох на гумаджия, така де явно е спадала известно време. :rolleyes:

 

Преди 2-3 години бях на село и преди да си тръгна обратно към София, гледам ,че гумата ми се струва мека, точно т'ва си мисля и аз, че лапетата там са си играли да ми спадат гумите, защото нямаше видими наранявания. Напомпвам я и и карам поне 2 седмици така, докато отчета малка разлика в баровете. При гумаджията се видяхме в чудо докато намерим причината, беше се забило мн малко и остро камъче точно в средата на протектора на гумата и лека полека си пробивало. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно! Българите са работливи, гостоприемни и толерантни! Ха ха ха! Истината е, че сме завистливи, мързеливи, крадливи и алчни! Това е положението! Аз мога да се "похваля" със срязана гума на служебния ни, охраняем паркинг. А защо!?

Няма се пуашиш на сл паркинги стават повече п......и случки от което място искаш! Аз съм си тръгвал надран, или с предно стакло посипано с прах от свещи. И нашия паркинг е с охрана и камери при това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винтовете са много гадни, защото може да минеш десетки километри преди да спадне гумата, а и все пак можеш да си я надуеш и да отскочиш до гумаджия.

Да ти срежат гумата отстрани с макетно ножче и то едва на третия опит е друга бира. Още повече, че колата стои в гараж, а когато ходим на село спирам точно пред къщата и не преча на никой. А може и да греша, защото единия комшия срещу нас си спира мерцедеса там на сянка, а другия (също срещу нас) май точно тогава го гепиха, че продава цигари без бандерол.

И двамата са мързеливи, завистливи и с голямо самочувствие. Явно ги дразня по някакъв начин и до месец два ще си монтирам 8 камери. Записващото устройство вече е налично. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...