Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервиз в и около Младост 1


Subsa

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Имам следните неща за смяна по колата:

* Външен кормилен накрайник 1бр

* вероятно и вътрешен кормилен накрайник 1бр

* рециклиране на рейка

* смяна на свещи

* тампон макферсон на задна дясна гума към купето (отгоре)

 

Мотора е 2,5 V6

Трябва ми сервиз наблизо, от който сте доволни, знаете, че не се краде или да сменят и развалят части.

Примерно младост 1, дружба, мусагеница, ст. град

Редактирано от Subsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук кажи, че си от клуба. :icon_thumbup:

 

Благодаря Светльо

Рейката намерих къде да я рециклират, сетих се за един приятел, който работи точно зад 12ти блок на техническия. Стария ми офис беше там, но бях го забравил просто. От цялата страна му пращат рейки за рециклиране, ние реално и в еконта се запознахме, пък сме работили един до друг :)

Те ще ми сменят и накрайниците.

Аз имам вътрешен на TRW

Трябва ми външен напрайник 1бр, искам да е пак TRW. Коя марка слагат грес и качествени уплътнители ? Че съм виждал и без грес от евро07, само че за фиат, н.з.

 

* тампоните са на зверски цени, мисля да намеря размерите и ще си го направя сам.

* темата за свещите, която имаме във форума е без снимки, но предполагам ще се справя сам, ако не хората на Светльо ще се справят

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Влезнах в сервиз зад 9ти блок на техническия, 2ма братя, млади момчета, доволен съм от работата им.

 

Моята диагноза се потвърди, външен ляв накрайник и десен вътрешен.

Свалихме и 2та външни накрайника и ги рециклирах в Казанлък, силиконови маншони - яко грес,станаха много добре.

При сваляне на маншона на вътрешния накрайник, се оказа, че е пълен с хидр. течност и рейката тече, та я свалихме за рециклиране, преди да е станала зле. Луфт няма в рейката.

Обаче пак имам едно тракане във волана и младежа ми каза, че е каре на волана.

Рециклирах рейката зад 12ти блок на техническия (до кафене сонети)

335лв всичко

Сега съм за реглаж и още не знам къде да ходя. Като спирам лявата гума скърца :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реглаж около зоопарка имаше един сервиз модерен дето знам че ходят доста хора .. въпроса е, че отзад вероятно ще са ти бетонирани болтовете и може и да не стане на 100% в норми..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на фулда, много хора хем го плюят, хем го харесват. Ама пък ми е супер близо.

Ще се обадя на Иван от Казичане утре, да го вида може ли да ме вземе и да ми изправи 4+1 джанти и да им монтира 4 нови гуми, мигрирам на 15ки оригинални, 17ките са за продаване, вози ми твърдо и това си е, иначе стабилно :)

Та до него са Полмо Авто, може там да мина мост, докато станат джантите или обратното , хехе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда от регулиране +0,1 и +0,3, ама той се прави там въртя и ми взе 20лв за 0.1 -0.1, хехе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...