Премини към съдържание

Бартер предна червена броня 2G Eclipse за 2G Talon


Препоръчано мнение

Здравейте.

 

Предлагам бартер на фабрично червена предна броня на Mitsubishi Eclipse GS 1997 (преди фейслифта) за червена предна броня от 1995-1998 Eagle Talon.

 

Снимка

 

Даже не съм сигурен дали има червени втора генерация Талони в България, но нищо не пречи да питам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Предлагам бартер на фабрично червена предна броня на Mitsubishi Eclipse GS 1997 (преди фейслифта) за червена предна броня от 1995-1998 Eagle Talon.

 

Снимка

 

Даже не съм сигурен дали има червени втора генерация Талони в България, но нищо не пречи да питам.

Признавам колега,голям ентусяст си :icon_thumbup: .Съмнява ме изобщо да намериш тук,а и коя точно броня искаш защото както eclipse така и talon има фейслифт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз малко се съмнявам ама никога не знаеш. В годините които съм дал, 1995-1998 включва и преди и след фейслифта на Талона... И двете брони ме устройват. Главно искам да е червена за да може да си пасне направо, иначе още 100-200 лева за боя и пребоядисване не си струва според мен. Знам че по-често се правят конверсии от Талон към Еклипс, ама аз пък искам обратно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...