Премини към съдържание

Проблем с оборотите


Препоръчано мнение

Колеги, на Спейс стар 1.3/2003г ми монтираха модул за включване на светлините (http://www.eldibg.com/bg/products/473-Car+DL-3+Modul+%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB+%D0%B7%D0%B0+%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5+%D0%BD%D0%B0+%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8+%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8+DRL+%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%BE+%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5.html). След монтажа започнаха да ми играят оборотите на празен ход с около 200-300 оборота по-често надолу. Като изключа модула и се стабилизират. Дали някой има идея как да се реши проблема и дали е опасно да се кара така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко време/км. след монтажа си карал?

Около 200 предимно градско. Интересното според мен е, че не го прави постоянно...

Редактирано от 4i4o 4efo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали ще помогне, но провери си колега клеймите на акумулатора дали са стегнати добре. Ако да, на загрял двигател го загаси, после го стартирай и остави 10 мин колата място на празен ход да поработи, компа да се осафери и сподели за резултата.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали ще помогне, но провери си колега клеймите на акумулатора дали са стегнати добре. Ако да, на загрял двигател го загаси, после го стартирай и остави 10 мин колата място на празен ход да поработи, компа да се осафери и сподели за резултата.

Поздрави

Те клемите не са пипани, но още утре ще пробвам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май няма решение... Фаровете се управляват през някакъв модул и то с "минус" и от там идва проблема. Разкарах допълнителния модул и сега е добре, само дето съм с 32лв. назад.

Редактирано от 4i4o 4efo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...