Премини към съдържание

Радио американски стандарт


Препоръчано мнение

Здравейте!

Имам Еклипс 2007г. с оригиналното радио. Стъпката на сканиране за радиостанциите е 0.2 MHz и спира на нечетни честоти (99.1, 99.3, 99.5), което доколкото разбирам е американски стандарт. При европейския стандарт стъпката на сканиране е 0.1 или 0.05 MHz. Почти всички радиа в България са на четни честоти и съответно радиото не ги засича. Някой знае ли как и дали изобщо е възможно да се смени стандарта на радиото?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което мога да дам като съвет е да погледнете наръчника за колата (ако го имате). В него винаги е описана правилната експлоатация на най-различните функции в автомобила, както и настройки за фабричното радио.

Редактирано от Kryndon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, попринцип може да се направи и се преправя вътре в самото радио нещо не съм на 100% запознат и аз :D Ама най-вероятно няма да можеш да се справиш сам, най-добре се свържи с някой майстор на радиа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Питай във forum.eshop.bg дали някой няма да може да го направи - там са все техници, някои се занимават с авто-радиа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...