Премини към съдържание

Помощ! Бъдещ собственик на Галант


Препоръчано мнение

Или поне така се надявам. Искам да си взема нова кола и съм се спрял на Галант 90 коня бензин. Може ли тези които са по запознати да ми кажят какви проблеми мога да срещна с колата? Как е с поддръжката и возията? Има ли сериозни недостатъци или нещо такова?

Общо взето какво ще трябва да направя и колко ще похарча след като си купя надявам се нормален/запазен екземпляр.

 

Благодаря !! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или поне така се надявам. Искам да си взема нова кола и съм се спрял на Галант 90 коня бензин. Може ли тези които са по запознати да ми кажят какви проблеми мога да срещна с колата? Как е с поддръжката и возията? Има ли сериозни недостатъци или нещо такова?

Общо взето какво ще трябва да направя и колко ще похарча след като си купя надявам се нормален/запазен екземпляр.

 

Благодаря !! :mitsu-smiley:

 

Галант 90 коня БЕНЗИН са старите 1.8 двигатели.

Избягвай ги.

Не знам дали още се срещат.

Да не си имал предвид 90 коня дизел?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галант 90 коня БЕНЗИН са старите 1.8 двигатели.

Избягвай ги.

Не знам дали още се срещат.

Да не си имал предвид 90 коня дизел?

 

Опа извинявам се за това. Бензин 136 коня, за да мога да сложа АГУ.

Та как стоят нещата с Галанта? Ще ми излезе ли много солено да си купя един и да го поддържам? За горе-доло 3000-3500?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за тая година има сигурно 5 такива теми :)

А за миналите години са още повече.... да солено ще ти излезе. Не си прави илюзии, че ще купиш кола каквата и да е и без да даваш пари по нея ще я ползваш безпроблемно.

Прочети форума има имаго информация и за части и за забележки и за всичко :) Иначе какво очакваш да ти пишат колегите при така зададените въпроси? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за тая година има сигурно 5 такива теми :)

А за миналите години са още повече.... да солено ще ти излезе. Не си прави илюзии, че ще купиш кола каквата и да е и без да даваш пари по нея ще я ползваш безпроблемно.

Прочети форума има имаго информация и за части и за забележки и за всичко :) Иначе какво очакваш да ти пишат колегите при така зададените въпроси? :)

 

Не намерих точно такава тема, освен на първата страница стики-то. Може ли да ми даде някой линкове?

Извинявам се, че правя още една такава тема щом вече съществуват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опа извинявам се за това. Бензин 136 коня, за да мога да сложа АГУ.

 

Че какво ти пречи и на 90 к.с. дизел да сложиш АГУ ? .:D Хем вдига мощността, хем става по икономична ..

Наистина има много теми като твоята, иска се само да отделиш малко време да търсиш и четеш, там ще получиш отговор и на въпросите дето не си се сетил да зададеш ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че какво ти пречи и на 90 к.с. дизел да сложиш АГУ ? .:D Хем вдига мощността, хем става по икономична ..

Наистина има много теми като твоята, иска се само да отделиш малко време да търсиш и четеш, там ще получиш отговор и на въпросите дето не си се сетил да зададеш ..:)

 

Чувал съм за такова нещо... дизел с АГУ. Но никой не казва, че е сполучливо или икономично.

Редактирано от Muramasa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...