Премини към съдържание

Галант кабриолет в БГ !


Препоръчано мнение

Както написах в заглавието неможах да повярвам или по-точно никога не бях чувал че съществува такъв самолет :mitsu-smiley: докато днес преди 5 мин него видях с очите си пред зградата на Булинс в кв.лозенец. Със Софиски номер е..черен....отзад пише Mitsubishi galant ES .Нямам представа какъв мотор е и за съжаление не го заснех със телефона защото беше в джоба ми и докато го извадя вече колата изчезна :D

Ако някои друг го е виждал или знае нещо повече за него нека пише :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Както написах в заглавието неможах да повярвам или по-точно никога не бях чувал че съществува такъв самолет :mitsu-smiley: докато днес преди 5 мин него видях с очите си пред зградата на Булинс в кв.лозенец. Със Софиски номер е..черен....отзад пише Mitsubishi galant ES .Нямам представа какъв мотор е и за съжаление не го заснех със телефона защото беше в джоба ми и докато го извадя вече колата изчезна :D

Ако някои друг го е виждал или знае нещо повече за него нека пише :mitsu-smiley: :first:

Лелее :icon_doh: сигурно е била адска гледка. За жалост не мога да намеря нищо освен стандартните данни за Галант ЕС - 160 кс. и това ме кара да си мисля, че за да кабриолет, сигурно е поръчков, но може и да греша. Но в едно съм сигурен, че вече като карам из града :drive: очите ще са ми не на 4, а на 6 :lupa: за да го :foto:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eи сега си говорих с един колега от които работи в БулИнс и ми каза че редовно този галант е седял пред едно сравнително ново заведение на 10 метра от там :D Смятам след работа да се разходя до там и дано да имам късмета да го нащракам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го виждал преди около 3 месеца пред Чепишев в Бояна! Супер се учудих, ама не знам защо не писах! И аз не успях да го снимам. Ма просто докато не ми изчезна от погледа имаше казус дали НАИСТИНА е Галант?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки ! Снимки ! Снимки ! Хора , ходете с тия телефони в ръка :callgsm: , че да не го пропуснете :) :good:

 

П.С "Къде е това заведение в Лозенец, че на мен ми е доста близо :)"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки ! Снимки ! Снимки ! Хора , ходете с тия телефони в ръка :callgsm: , че да не го пропуснете :) :good:

 

П.С "Къде е това заведение в Лозенец, че на мен ми е доста близо :)"

 

Зад Японския хотел.....преди да тръгнеш да спускаш нанадолното към плувния басейн Спартак :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Този галант да не потъна в дън земя. ЩРАК. ЩРАК. ЩРАК.

Всеки ден минавам през това кафе и немога да го видя отново да му направя една фотосесия :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еха, и аз не съм виждал и чувал за такова чудо!!! Странно би трябвало да бие на очи такава кола!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еха, и аз не съм виждал и чувал за такова чудо!!! Странно би трябвало да бие на очи такава кола!!!

Еми и аз това се чудя :icon_hmm: Как до сега нито един от клуба не го е виждал. :icon_doh: А регистрацията си му беше Софиска а колата от километри си личи, че е кабрио! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Дата на производство - август 1998 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 136 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Кабрио

Пробег - 150000 км

Цвят - Металик

 

Поне такива параметри са дадени в Мобиле-то :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, но няма снимки :icon_crying:.

Пълните показатели са следните :

 

Данни:

Дата на производство - август 1998 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 136 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Кабрио

Пробег - 150000 км

Цвят - Металик

 

Особености:

4(5) Врати

ABS

Airbag

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Климатроник

Лети джанти

Металик

Нов внос

Серво управление

Стерео уредба

Халогенни фарове

Центр. заключване

 

Допълнителна информация:

нов внос от Щвейцария отлично състояние

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, някой да има код за достъп?

Поли ако помогне

Винаги има код за достъп :icon_thumbup:

 

Опссс не видях че колегата го е изкарал:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДА ДА АМА НЕ :icon_crying:

Вдигна ми една жена и каза че е объркала обявата,колата е комби и се намира на Гурубляне :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :icon_crying:, търсенето продължава :lupa: и да сте с извадени фотоапарат :icon_angel: че такъв :plane: не е за изпускане, че не се знае как ще мине :bej::f1: :shock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...