Премини към съдържание

Помощ при покупка на Carisma TD или D-ID :help:


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Като много хора, още преди няколко месеца взех да се оглеждам за нова кола и минах през много марки и много мнения. Накрая,мисля че се спрях на правилната. :mitsu-smiley: :icon_hmm:

 

Първоначално си мислех за Galant (отворих подобна тема тук) и все още не съм се отказал, но се позагледах и в Carisma.

 

Честно да си призная, в началото не ми харесваше, ама хич даже. Започнах да разглеждам и да чета. Нещо почна да ме човърка. Някакво желание да карам и притежавам такава кола. И докато се усетя, бях разгледал всички обяви за Carisma, че почнах да се оглеждам и извън страната.

 

Та стигнах и до съществото на въпроса. Решил съм колата да е дизел, искам да е TD 90 коня, че бюджета не е много висок и ми се иска поне от данъка да спестявам за напред. харесал съм си 2.

 

Едната много ме блазни, защото е регистрирана и е във Варна, на що годе сносна цена, но пък е D-ID и е 115 коня. Етоя и нея: цъкни тук

 

Втората, ами втората, много много ми харесва. Точно това което търся. Но, е нов внос, на по-ниска цена (което не е лошо). Ето я и нея.

 

Моля Ви за мнения за двете коли, както и който има информация какви са Еко таксите за покупка на кола нов внос, цена за транзитни номера, а и после регистрация и нови номера.

 

Благодаря Ви много.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал 1.6(90-99кс.) или 1.8мпи(116кс.),двигателите са много здрави (и безпроблемни ако намериш читава),имам 1.6 върви прилично,харчи 7/100 на извънградско с ГИ -8/100.Според мен това е най-икономичния вариант на каризма(1.6 или 1.8 с газ)-добър разход,няма турбо и скъпи съединители и маховици

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа търсих доста 1.6 но не намирам свястна. Тук във Варна има една, която стои пред офиса вече месец, но някой е решил да порисува върху нея с ключ. Че и на предния ляв калник има цяло парче отчупено от боята. Нз за колко я продават, но не мисля и да питам.

 

Някой с td или D-ID да сподели впечатления?

 

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа търсих доста 1.6 но не намирам свястна. Тук във Варна има една, която стои пред офиса вече месец, но някой е решил да порисува върху нея с ключ. Че и на предния ляв калник има цяло парче отчупено от боята. Нз за колко я продават, но не мисля и да питам.

 

Някой с td или D-ID да сподели впечатления?

 

Благодаря.

 

 

При избор на кола се чете Екзюпери. И частта, засягаща факта, че "същественото е невидимо за окото". Та външните драскотини са ти последния проблем. И аз бих препоръчал 1,6 бензин в нискобюджетния диапазон.

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При избор на кола се чете Екзюпери. И частта, засягаща факта, че "същественото е невидимо за окото". Та външните драскотини са ти последния проблем. И аз бих препоръчал 1,6 бензин в нискобюджетния диапазон.

 

SLX, ако беше леко надрана, нямаше да се замисля сигурно. Сега като приключвам работа ще мина покрай въпросната звездичка и малко по-късно ще кача снимки. Да знаете че няма да са много добри, защото телефона ми е старичък. Но ако я взема и трябва да сменям 'ламарините', единствената, която ще остане несменена, ще е тази на тавана. Навсякъде е надрана. За тези от Вас които са от Варна и им е интересно да я видят, колата е спряна пред офиса на 1st Online Solutions, бившият English pub, срещу Planet Club (Елитис - ЖП Гара).

 

Някакви съвети, какво да гледам когато купувам TD или D-ID, поразгледах и доста обяви за бензинови, има няколко които харесах, но ще видим дали ще се споразумея за цена, че ще трябва да се сложи ГИ.

 

В крайна сметка, посъветвайте, какво да гледам при покупката на Carisma бензин и Дизел, GDI не ги гледам, въпреки че ме блазнят.

 

Благодаря.

 

SLX, ако беше леко надрана, нямаше да се замисля сигурно. Сега като приключвам работа ще мина покрай въпросната звездичка и малко по-късно ще кача снимки. ...

 

Ето и линк към Carismata за която говорих: цъкни тук

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...