Премини към съдържание

Galant след 99-та?


Препоръчано мнение

Здравейте, какво ще кажете за Галанта след 99-та година този?

V6 мотора влиза ли без акциз , 121 или 120 киловата е , 162 или 163 коня?

Интересувам се точно?

А дизела 150 коня добър ли е ?

Защото мн ми харесва и се чуда дали Галанта дали Еклипс 96-99?

Дайте малко информация!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, какво ще кажете за Галанта след 99-та година този?

V6 мотора влиза ли без акциз , 121 или 120 киловата е , 162 или 163 коня?

Интересувам се точно?

А дизела 150 коня добър ли е ?

Защото мн ми харесва и се чуда дали Галанта дали Еклипс 96-99?

Дайте малко информация!

 

Дизел 150 кс.????

Какъв е този дизел на галант? Да не си се объркал нещо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма такъв дизел, щеше да има много доволни почитатели на Галант, иначе от тези Галанти които са избрени няма акцизни, 2.5V6, 2.4GDI и 2.0MPI не са акцизни. Иначе има модели за Азия и Америка които са акцизни.

2.5V6 който е 163 коня влиза ли без акциз защото не знам дали е до 163 коня демек 120 киловата или е вклучено 163 коня/120киловата.

Това ми е интересно

и мн се чуда още дали да зимам Еклипс 96-99 или Галант след 99-та.

:rulez: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.5V6 който е 163 коня влиза ли без акциз защото не знам дали е до 163 коня демек 120 киловата или е вклучено 163 коня/120киловата.

Това ми е интересно

и мн се чуда още дали да зимам Еклипс 96-99 или Галант след 99-та.

:rulez: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

2.5V6 не е акцизен. Карам точно такъв внесен наскоро и не плащах никакъв акциз. Точно 120 kW е. Важно е да е точно толкова в чуждестранния талон в момента на попълването на митническия манифест , защото реално информацията от там я взимат митническите служби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аха кво време дава от 0-100, дарпа ли хубаво и заслужава ли си да си купи човек такава колица, по добре с ръчни или автоматик?

Защото още мн мисля дали еклипс дали такава колица:)) аз сам карал до сега 2 митцубишита и съм мн доволен по принцип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аха кво време дава от 0-100, дарпа ли хубаво и заслужава ли си да си купи човек такава колица, по добре с ръчни или автоматик?

Защото още мн мисля дали еклипс дали такава колица:)) аз сам карал до сега 2 митцубишита и съм мн доволен по принцип.

Нямаш си на идея как дърпа :good: Аз имам два Галанта с този двигател, невероятни са!

Подадеш ли газ и тръгват да се ускоряват, без значение на коя предавка си и с каква скорост се движиш :first:

Ако търсиш комби, аз продавам едно перфектно от 99 година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата с този мотор (2.5 V6) от 1997 до 2000 година е 120Кв/163кс и не влиза в акцизните автомобили. А след 2000г. същият двигател излиза с мощност 118кв/160к.с. Това, че е V6 му помага много за ускорението дори и в по-ниските обороти. Ускорението 0-100км/ч за по-малко от 8 сек. мисля, че това и Eclipse (без турбина) неможе да го постигне. Автоматика (типтроник) след 2000г. е перфектно устроен за този автомобил :rulez: , но зависи от това ти какво си търсиш от тази кола

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, разбира се който квото си търси:))

Най вероятно като си продам опела ще видя какво има изгодно и ще е импусивно решението най мн пак да си карам Галант голямата работа важното е че сам Митцубиши фен и ме кефят всичките им модели:)))

Галанта от 99-та е мн красив . не искам комби ако ще - ще е седан:))) най вероятно даже бял или черен най ме кефи:))

Ама пак другото е кофти че сега ако си зема Галант никога сигорно вече няма да си зема Еклипс;) А другото е че ако си зема еклипс никога повече няма да го продам хихихи ама след това пък може да си купа галант така че сложна е при мен;)

А вие на колко години сте че карате Галант а не 3000/Еклипс или няква спортна кола;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вече на години и Галанта перфектно ме устройва - мотора 2,5 V6 има прилично добро ускорение, меката му возия също ме устройва. Предпочитам да пътувам сигурно и комфортно :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...