Премини към съдържание

Mitsubishi Space Wagon модел 1999 мнения ?


Препоръчано мнение

Фен съм на този автомобил и мисля да си взема такъв, но никога не съм го карал. Интересува ме как е като поведение като функционалност и за подръжка.

Евентуално какжи слаби места има.

 

 

Благодаря предварително на всички които могат да ми дадат информация. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам точно този модел 1999г. 4x4 2,4 Gdi

всичко казано е вярно, други забележки нямам. Колата обаче не е за градски условия (като София). Дава страхотен разход на гориво. При нормално каране дава около 9,4 среден разход при 50/50 градско и извън, ако натиснеш над 120-130 дига 11 литра. Страхотна на пътия. (Части са отделен въпрос... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Фен съм на този автомобил и мисля да си взема такъв, но никога не съм го карал. Интересува ме как е като поведение като функционалност и за подръжка.

Евентуално какжи слаби места има.

Благодаря предварително на всички които могат да ми дадат информация. :)

 

От един месец имам такъв 2.4 л. GDI. при мен тропане на повдигачи няма (все още), но съединителя е твърдичък (150 000 км.), мога да добавя проблеми със задните апарати на спирачките (може би поради факта 4е е била на север до морето има доста ръжда). Иначе уникален автомобил - докарах си го от Германия и удоволствието на пътя беше огромно (даде ми разход 8.5 при скорост 130-150), градско над 15 :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли представа колко ще ми струва смяна на повдигачи,а автомобила е много добър все пак този модел се прави само в Япония.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
някой има ли представа колко ще ми струва смяна на повдигачи,а автомобила е много добър все пак този модел се прави само в Япония.

Самите повдигачи струват по 70 лв./бр.оригиналните , иначе има по 55 лв. корейски ............за смяната й, зависи от това къде ти я правят.........но към 100-130 лв. най малко :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Привет колеги :-) реших и тук да поместя питането си , че темата за автоматиците не е посещавана отдавна ...

 

Нов съм в клуба - още нямам Мицу даже. Ориентирал съм се 100 % към Вагон - надявам се да взема тази година. Та ще ви помоля за мнение за автоматик и конвенционална скоростна при Вагона. С Автоматик нямам никакъв опит - карал съм веднъж (Honda) и усещането беше перфектно. Симпатиите са ми определо за автоматик, а и съм се "наръчкал" здраво , но все пак .... Да кажем , че ще експлоатирам колата 50/50 градско/извън

 

Доколко едното или другото е по-добре за сравнително по тежка кола?

Приблизително колко покачва разход автоматика?

Поддръжката излиза ли по-скъпа?

Има ли нещо супер специфично при автоматиците?

 

Извинете , ако вече сте пояснявали на друг , а съм го пропуснал във форума (доста време отделих на темите, но със сигурност ще съм пропуснал нещо)

 

Благодаря предварително :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...