Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Напречни греди от ЛИДЛ


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Някой знае ли дали напречните греди, които сега се продават в ЛИДЛ за 69 лв. стават за Outlander 2007? Ето линк към тях - http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-94ED9C78-968C2F89/www_lidl_bg/hs.xsl/513.htm?action=showDetail&id=6661.

 

Благодаря предварително за отговора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега ,

 

Според мен тези ще са малки . Ще ви трябват по големите (130см.)

Но разбира се нищо не ви пречи да се разходите до лидл и да ги поглегдене , на опакаовката има списък с автомобилете на които могат да се монтират .

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колеги.

 

Днес ходих до ЛИДЛ и видях етикета, Аутлендера не е споменат. Знам, че има на THULE специално за Аутлендер, ама са над 250 лв. и исках да си спестя тези разходи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом го няма на етикета няма да станат . Освет Тюлето има и ниско бюджетни като монт блан , хакр и др . Виж те ги в сайтовете за багажници от рода на : bagajnik.bg , bagajnik.com , bagajnik.neт и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравей колега,

Не, няма да станат за твоя автомобил.

Първо, в описанието и на двата продукта пише, че са предназначени за модели от марката БМВ

Второ, не си купувай онлайн тези греди. Едно че ти не знаеш дали ще станат за автомобила ти и второ продавача също няма представа.

Най добре отиди до един от по горните сайтове , които съм пускал, сега дори са много повече, лично с автомобила и поискай да ти предложат нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Не, няма да станат за твоя автомобил.

Първо, в описанието и на двата продукта пише, че са предназначени за модели от марката БМВ

Второ, не си купувай онлайн тези греди. Едно че ти не знаеш дали ще станат за автомобила ти и второ продавача също няма представа.

Най добре отиди до един от по горните сайтове , които съм пускал, сега дори са много повече, лично с автомобила и поискай да ти предложат нещо.

 

 

Благодаря ти колега! Попринцип пише, че стават и за Outlander III. В auto-data ги дават с еднаква широчина, но явно си имат и разлика. :)

Ще ги разгледам пак сайтовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Прав си за широчината, но дори да е еднаква може да има разлика в захващането.

Например, аз доста време имам напречни греди от лидл. Опаковани си стояха доста време по мазета и тавани, да ги има като ми потрябват. Преди време дойде деня в който на познат му потрябваха. Ами въпреки, че автомобила му бе в списъка с които идват гредите за съвмвстимост не станаха. Свърши си работа човека но гредите неможаха да стегнат плътно по надлъжните греди.

Като почти всеки продукт от лидл хубаво е до го имаш и да знаеш, че ако ти потрябва ще ти свърши работа. Това докато ти потрябва, тогава осъзнаваш, че имаш просто един боклук който нестава за нищо.

п.п. Колега какъв ти е бюджета и за какво ще ги ползваш? Аз наскоро попаднах на магазин на Якима в София. Ако можеш да си го позволиш, това е правилната марката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Редакция - повтаря се

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не ти се разбира поста..

Бях постнал линк за греди, след това видях че същите ги има и във твой линк, но друг сайт.

Затова си редактирах (изтрих) поста с пояснение - поватаря се.

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Прав си за широчината, но дори да е еднаква може да има разлика в захващането.

Например, аз доста време имам напречни греди от лидл. Опаковани си стояха доста време по мазета и тавани, да ги има като ми потрябват. Преди време дойде деня в който на познат му потрябваха. Ами въпреки, че автомобила му бе в списъка с които идват гредите за съвмвстимост не станаха. Свърши си работа човека но гредите неможаха да стегнат плътно по надлъжните греди.

Като почти всеки продукт от лидл хубаво е до го имаш и да знаеш, че ако ти потрябва ще ти свърши работа. Това докато ти потрябва, тогава осъзнаваш, че имаш просто един боклук който нестава за нищо.

п.п. Колега какъв ти е бюджета и за какво ще ги ползваш? Аз наскоро попаднах на магазин на Якима в София. Ако можеш да си го позволиш, това е правилната марката!

 

КАто цяло не смятам да заделям голям бюджет. Имам едно автобоксче 230л и идеята ми е като се наложи допълнително багажно пространство да монтирам боксчето. Мисля, че намерих някакви, които ги дават за модела, но ще ходя на място. Иначе ги разгледах на Yakama, но са мо много на дебело. Благодаря все пак. :) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...