Премини към съдържание

Задно окачване


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, някой от вас да е подменял нещо по задното окачване... имам от известно време едно тракане и то предимно когато е мокро, звучи ми нещо като на метал в метал. Видимо всичко е здраво, тампона над амортисьора ме съмнява... :/ дайте малко акъл :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мене се беше счупила една пружина на задните накладки , дето ги дуржи натегнати в супрорта.

Като мина през неравност се чуваше тракане, все едно друсаш кошница с железа.

Смених накладките и се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И при мен отзад (дясно ) тропа от както съм я купил и така и до днес не съм разбрал от къде е тропането. Сменил съм и дискове и накладки и пак си е същата работа. Повече се чува когато колата е в завой и има леки неравности. Имам чувството, че пружината тогава се изпъва повече и дрънчи все едно крика не е закрепен добре в стойката си и се удря в калника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Колеги, сега пиша по темата но тропането вдясно отзад беше зловещо.Оказа се външния тампон на късата щанга за регулиране на сходимостта.Самата смяна извърших с помощта на електрически трион защото болта за регулиране не излезе след 48 часа пръскане и чукане и търсене на трион естествено. Нека ви е честита новата 2015 г.с пожелание за здраве,късмет и много безаварийни километри !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...