Премини към съдържание

Colt 2006 1.3 бензин покупка съвет?


asy

Препоръчано мнение

Здравейте,

имам нужда да ми дадете съвет за Colt 2006 1.3 бензин с 2 врати. Имам оферта за такава кола на 40 000 км била. Питам как е потдръжката на тези коли, евтина ли е? Като цяло здрави ли са и икономични ли са? Трябва ми предимно за в София да си я карам и да ходя на работа с нея. Рядко ще я карам извън града.

 

Предварително благодаря!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, има много теми относно тези модели. Колата е точно за това за което ще я ползваш. Да икономична е както всяка малка кола, стига да не се напъва много, 1.3 са по-добре оборудвани от 1.1 и са малко по-тихи двигателите. Подръжката е евтина, почти без пари :) , стига само да не се повреди нещо сериозно, хубав преглед при вещо лице преди покупката може да спести главоболия в бъдеще. Да напълно възможно е да е на реални килиметри, това не е кола която е хит при шофьорите, така че не е много за дълги пътешествия, но за кратки градски е супер. Успех :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, има много теми относно тези модели. Колата е точно за това за което ще я ползваш. Да икономична е както всяка малка кола, стига да не се напъва много, 1.3 са по-добре оборудвани от 1.1 и са малко по-тихи двигателите. Подръжката е евтина, почти без пари :) , стига само да не се повреди нещо сериозно, хубав преглед при вещо лице преди покупката може да спести главоболия в бъдеще. Да напълно възможно е да е на реални килиметри, това не е кола която е хит при шофьорите, така че не е много за дълги пътешествия, но за кратки градски е супер. Успех :drive:

 

Мерси много за съвета и аз усещах че ще е здрава, ама да питам все пак хора ,които са запознати :). В понеделник ще и права оглед и ако всичко е 6 и наистина е така както казват, мисля да скачам направо с парата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай темите, има доста писано. Здрава, здрава ама от време на време се чупи. :D

 

Ако нямаш някой познат дето разбира при огледа, поискай да я закараш в сервиз да я погледнат преди покупката . :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 65 000 и досега нищо не съм ремонтирал по нея,освен смяна на дискове и накладки преди седмица.Целият комплект ми излезе 150лв.,което си мисля че е нормално като цена.Или моделът си е здрав или аз съм уцелил на бройка,не знам.

Аз пък два пъти съм я пускал за продажба моята и два пъти съм се отказвал,понеже все се явяват купувачи,които искат да я купят на цена за 1,1 и кой знае как карана и т.н.Според мен за България 1,3 е правилният двигател,понеже разхода е същия и по-малък от 1,1 а надеждността доста по-висока.Като цяло не е най-икономичният 1,3 който съм карал,но определено най-пъргавият и мощен за кубатурата си.Разхода реално е 7,5 градско и 5,5 извън.Скоро сигурно ще я пусна за трети път за продажба,че жената си е наумила ,че иска ван,ама едва ли пак ще я продам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията колеги, но това което се каних да гледам, от лек заден удар и спукана само броня, се оказа яко ударена отзад. Бяха присадили нов леген отзад и здраво заварки навсякъде. Оригиналния леген беше намачкан като лист хартия. Така че продъжавам с търсенето. Дано намера читава такава :S.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ тоеа е кофти,

Браво, че сте забелязали на време, при следващата кола хубав оглед и от пред и в страни, понеже тези колтове са с много лоша видимост и лесно стават инциденти с тях, хубаво е да имате 1 на ум. Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...