Премини към съдържание

Кори под двигател


Kiro74

Препоръчано мнение

Търся кори под двигател за бензинов Спейс стар! Долна-лява, долна-дясна, под броня.

Писна ми да гледам мръсотията под капака!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся кори под двигател за бензинов Спейс стар! Долна-лява, долна-дясна, под броня.

Писна ми да гледам мръсотията под капака!

 

Здравей колега,

в няколко теми има писано за корите. Те са 3 парчета и всяко струва около 90 лв. Ето в този пловдивски автосклад цък ми казаха че имат, но не и за моя номер на рама. Дай им твоя и ще ти кажат.

Колкото до мръсотията, моя майстор ми каза, че слагането на кора е нож с 2 остриета. Ще се промъкне вода, ще остане по джобовете някъде и гредите ще почнат да гният. По неговото мнение без кора, колата се проветрява и съхне най-бързо.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега кората пази много и твърдението на твоя майстор е абсурдно,ела и се убеди на място (моята кола е с кора) в какво състояние е-тоест е във вид коша,греди и компоненти.

Както е излязла от завода и в това състояние и сега е.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега кората пази много и твърдението на твоя майстор е абсурдно,ела и се убеди на място (моята кола е с кора) в какво състояние е-тоест е във вид коша,греди и компоненти.

Както е излязла от завода и в това състояние и сега е.

Поздрави.

 

При заводски сложена може, оригиналното си е оригинално. В последствие сложената кора може да даде пропуск. Затова казах че е нож с 2 остриета. Времето лети със страшна скорост. Когато го купих моя Мицку бе на 11г, вече влиза в 14-тата. Лично аз тези 300 лв бих ги вложил за друго по колата. Но на всеки приоритетите са различни.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...