Премини към съдържание

София - Цигов чарк - откъде да мина?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

моля за информация кой от двата маршрута е по-добър:

1. София - Септември - Велинград - Цигов чарк

или

2. София - Пазарджик - Пещера - Цигов чарк

 

Интересува ме, ако някой скоро е минавал по маршрутите, кой от двата е с по-малко дупки. Завоите не ме притесняват толкова, колкото състоянието на пътя.

Редактирано от freaky
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

моля за информация кой от двата маршрута е по-добър:

1. София - Септември - Велинград - Цигов чарк

или

2. София - Пазарджик - Пещера - Цигов чарк

 

Интересува ме, ако някой скоро е минавал по маршрутите, кой от двата е с по-малко дупки. Завоите не ме притесняват толкова, колкото състоянието на пътя.

От Пещера нагоре има около 10 км с дупки,това е само Препорърчвам тоз маршрут ;) а може и да се мине през дебрищица след Главиница завиваш надясно и се качваш горе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено 1 като маршрут . Дупките след пещера не са толкоз страшни, но за сметка на това пътя Пазарджик Велинград е нов, широк с една думя чудесен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно искаше да кажеш Септември - Велинград, защото се обезмисля да ходя до Пазарджик и да се връщам към Велинград.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, Пазарджик само ако се минава през Пещера. И двата маршрута са с прилични пътища, по-краткия според мен е Септември-Велинград. Приятна разходка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Септември - Варвара - Велинград. Пътят е нов, на 1-2 години, карай си по него, няма какво да обикаляш света..... Дори не стигаш до Велинград, десетина километра преди него има разклон, завиваш наляво за Ракитово и Цигов Чарк..... А като пресичаш стария път преди Варвара има много добро кръчме с една от най-добрите курбан-чорби, горещо препоръчвам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...