Премини към съдържание

Малко помощ за поправка на едни калници...


Препоръчано мнение

Има ли някой идея, с какво може да залепим калниците на един камион, идеята тук е, че са еластични като гума, но пък по-твърди. Нови са 700 лв/бр и просто няма смисъл да ги купуваме, трябва да ги ремонтираме. Пробваха така, както оправят на АТВ-тата спуканите споилери - така не става. Някакви други идеи, ние ползваме бинт като "арматура" и лепило, но не можем да открием правилното лепило.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой идея, с какво може да залепим калниците на един камион, идеята тук е, че са еластични като гума, но пък по-твърди. Нови са 700 лв/бр и просто няма смисъл да ги купуваме, трябва да ги ремонтираме. Пробваха така, както оправят на АТВ-тата спуканите споилери - така не става. Някакви други идеи, ние ползваме бинт като "арматура" и лепило, но не можем да открием правилното лепило.

Пробвайте с тея дето лепят брони и всякакви пластмаси .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам за брони се ползва също така и метална мрежа, която се вкарва в бронята като армировка (с нагорещен голям поялник).

Не знам дали е приложимо при вас.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А именно? Броните все пак са твърди.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Не е така, виждал съм да правят и доста по-меки неща, включителни и разни кори и подкалници.Ако искаш ще разпитам къде точно са ги правили мои познати, знам,че е близо до Балканстар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой идея, с какво може да залепим калниците на един камион, идеята тук е, че са еластични като гума, но пък по-твърди. Нови са 700 лв/бр и просто няма смисъл да ги купуваме, трябва да ги ремонтираме. Пробваха така, както оправят на АТВ-тата спуканите споилери - така не става. Някакви други идеи, ние ползваме бинт като "арматура" и лепило, но не можем да открием правилното лепило.

......палиш камиона и отиваш на Симеоновско шосе, малко преди да излезнеш на околовръстното шосе ако се движиш от долу,от към студенски град.......там ,на около 100м преди светофара, в дясно има ниско хале,на което отгоре пише Карпласт ......ей там отиди и ще ти го оправят......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...