Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вече съм собственик на Carisma


ilhanbg

Препоръчано мнение

Здравейте! Радвам се, че се включвам към вас, в събота си докарах Mitsubishi Carisma от Холандия.

Та като за начало да изкажа някои впечатления от автомобила, искам само да допълня че съм новак :)

Значи автомобила е с 1996 г. с 1.6 GL мотор, на 174000 км, Хечбек, в талона нищо не пише освен че е 1080 кг. но доколкото рагледах тук мотора е 90 коня.

Та значи от холандия до тук са 2600 км и колата нямаше никакви проблеми, купих я са 5 минути :good: .

Страхотен автомобил, по немските магистрали държи 170 :plane: без никакви проблеми,можеше и още но ме беше страх :D . Вътре е много удобно и безшумно,скоростите влизат без проблем,най голямото ми учудване и на (другите коли с които тръгнахме) е че зареждаха по често от мен, оказа се че се прибрах със около 120 литра бензин от 2600 км при скорост 150 км. поне 600-800 км.3-4 часа задръствания в германия и румъния :icon_thumbup: не можех да повярвам че има такъв разход все пак тва е голям автомобил от рода на Опел вектра,Ауди А4, изобщо съм очарован от автомобила, изключително подържан страхотен сив мвталик сега ще кача и снимки. засега чао ако имате въпроси вече съм тук :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безпроблемни километри! Не зная как си засичал разхода ( 120 литра бензин от 2600 км при скорост 150 км. поне 600-800 км.3-4 часа задръствания в германия и румъния ), но 4,61 л/100 км. е доста странен разход дори за Mitsubishi:D

 

Ето малко каталожни данни :

Время разгона (0-100 км/ч) 12 (14.3) c

Максимальная скорость 180 (180) км/ч

Расход топлива на шоссе 6 (6.8) л/100км

Расход топлива в городе 9.5 (11) л/100км

 

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6677.html

 

И от друг:

Объем двигателя, куб. см 1597

Мощность, л.с./об мин 90 / 5500

Крутящий момент, Нм/об мин 137 / 4000

Максимальная скорость, км/час 180

Разгон до 100 км/час, с 12

Марка топлива бензин

Минимальный расход топлива, л на 100 км 6.1

Средний расход топлива, л на 100 км 7.4

Максимальный расход топлива, л на 100 км 9.6

 

http://www.avtomarket.ru/scripts/info/tech/?id=12644

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито за автомобила! Да му се радваш и да нямаш проблеми на пътя :good: ! Наистина и на мен ми се вижда прекалено малък този разход?:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо тай се получава, но съм вземал бележки при всяко зареждане до тук, разбира се засякох и растоянието - 2600 км. но както и да е и да съм сгрешил някъде мисля че твърдо ми дава около 5/100 което е невероятно като разход, преди да я взема нямах и представа за Mitsubihi но приятно ме изненада :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо тай се получава, но съм вземал бележки при всяко зареждане до тук, разбира се засякох и растоянието - 2600 км. но както и да е и да съм сгрешил някъде мисля че твърдо ми дава около 5/100 което е невероятно като разход, преди да я взема нямах и представа за Mitsubihi но приятно ме изненада :)

 

 

Честито и добре дошъл!

 

Тепърва те очакват още приятни изненади с :mitsu-smiley: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито нова придобивка :mitsu-smiley: . Наистина такъв малък разход е учудващ /4.61л на сто/, още по-вече че пишеш е на 174000 км. Но радвай се - какво по хубаво от това. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...