Премини към съдържание

Mitsubishi ECLIPSE 1G фарове


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Днес реших да си сложа ксенон, сложих го както трябва, ама не свети. Като го сложа на друга кола свети.Някои да знае какво трябва да се направи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Днес реших да си сложа ксенон, сложих го както трябва, ама не свети. Като го сложа на друга кола свети.Някои да знае какво трябва да се направи?

Пусни още една тема и ше ти кажа;)Хватката е,да го продадеш на човека,на чиято кола си го пробвал и си готов;)

Братле,нещо бъркаш в пробите на твойта кола...На другата кола имаше ли ксенон преди да пробваш твоя и как го пробва точно-на твойта,и после на другата кола?...Сподели.Щото няма нищо особено в кабелите за лампата на фара,нищо различно от всяка друга кола с Н4 фарове,а аз съм сигурен,че точно такъв ксенон-Н4 си купил...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни още една тема и ше ти кажа;)Хватката е,да го продадеш на човека,на чиято кола си го пробвал и си готов;)

Братле,нещо бъркаш в пробите на твойта кола...На другата кола имаше ли ксенон преди да пробваш твоя и как го пробва точно-на твойта,и после на другата кола?...Сподели.Щото няма нищо особено в кабелите за лампата на фара,нищо различно от всяка друга кола с Н4 фарове,а аз съм сигурен,че точно такъв ксенон-Н4 си купил...

Нищо не бъркам, просто вкарах буксата на ксенона и не свети. А за другата кола няма ксенон. После отидох на майстор и ми ги направи отвори запалките и разпои някакви кабели и ги запои на друго място и светнаха.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем купих си ксенон на фирмата XenonExpres с 2 години гаранция и когато го монтирах не светна, пробвахме на друга кола и светна. Обадих се на човека който ми ги продаде и се оказа че за повечето японски автомобили е нужно да се обърне буксата на баласта и да стане -+ и +-.

Не знам дали е така за всичко ксенони ,но поне за тази марка е така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги, миналия ден и аз си сложих ксенон от фирмата "Ксенон Експрес". Проблема ми е че фаровете ми много разпръсват светлината и се получава така че обикновенните ми крушки светят в пъти по добре отколкото ксенона, което в крайна сметка е доста неприятно :) . Става въпрос за Митсубиши еклипс 1г . Някакви идеи? Колегите със същите еклипс-и имат ли го този проблем и как са го решили, ако го имат? Примемам всякакви предложения по темата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно ксенона ти е без лупи.

До колкото говорих с продавача на сисетмите H4 няма лупи... честно казано нямам идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Н4 и съм с лупи. Явно не те е разбрал. Наистина лупи за Н4 крушки няма, има такива ставащи на гнездо Н4 с Н1 крушки вътре и магнитен плъзгач за къси и дълги. В ибей, амазаон, продавалник е пълно с такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

И от мен въпрос - имам сложен ксенон на фаровете, но на моменти при вдигане на фаровете десния не свети, след неколкократно вдигане/сваляне/вдигане пак си светва, та какъв вероятно е проблема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...