Премини към съдържание

Мицубиши Галант 4G63 на части


Protex

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

поради стечение на обстоятелствата ми се налага да продам галанта на части или в цял вид! Който както си прецени по инфото по надолу! Дефектите по колата са следните: има два лагера на първичния вал на скоростната кутия за смяна, биелните лагери на двигателя са за смяна и компресора на климатика е също за смяна! Колата е в движение и няма никакви други забележки! Сменени са накладки, всички ролки, ремъци, филтри на купе и двигател, масла на мотор и ск.кутия, семеринга, маслени филтри, свещи и кабели, предни амортисьори! Салона е изключително запазен - син плюш! По ходовата част нямам хлопане, чукане или биене! Има две чисто нови зимни гуми - Корморан 14-ски, Фаровете - крушки "OSRAM" H7 "бяла светлина". Колата е на реални 217 000км. и ако има ентусиаст да оправи тези забележки ще си я кара още дълго време! Купих я с мерак, но дойде момент, в който се оказа, че немога да я поддържам, а и сега ми предстоят много семейни радости и ми трябват средства! Ако имах финансова възможност да си я оправя бих я карал още. За колата давам два ключа, платен ДАНЪК за 2013г. и ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ!

post-14965-095218600 1392036429_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

поради стечение на обстоятелствата ми се налага да продам галанта на части или в цял вид! Който както си прецени по инфото по надолу! Дефектите по колата са следните: има два лагера на първичния вал на скоростната кутия за смяна, биелните лагери на двигателя са за смяна и компресора на климатика е също за смяна! Колата е в движение и няма никакви други забележки! Сменени са накладки, всички ролки, ремъци, филтри на купе и двигател, масла на мотор и ск.кутия, семеринга, маслени филтри, свещи и кабели, предни амортисьори! Салона е изключително запазен - син плюш! По ходовата част нямам хлопане, чукане или биене! Има две чисто нови зимни гуми - Корморан 14-ски, Фаровете - крушки "OSRAM" H7 "бяла светлина". Колата е на реални 217 000км. и ако има ентусиаст да оправи тези забележки ще си я кара още дълго време! Купих я с мерак, но дойде момент, в който се оказа, че немога да я поддържам, а и сега ми предстоят много семейни радости и ми трябват средства! Ако имах финансова възможност да си я оправя бих я карал още. За колата давам два ключа, платен ДАНЪК за 2013г. и ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ!

 

 

Колеги поради големия интерес и в двете направления/ за части и в цял вид/ и тъй като колата е в движение и би могла да се премести на ход от един град в друг бих искал който има интерес да я вземе на цяло да ми пише, защото сваля ли нещо по нея, отивам и я отрегистрирам! Цената на цялата кола е 1200лв! Иван - 0898/713414

Редактирано от Protex
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

поради стечение на обстоятелствата ми се налага да продам галанта на части или в цял вид! Който както си прецени по инфото по надолу! Дефектите по колата са следните: има два лагера на първичния вал на скоростната кутия за смяна, биелните лагери на двигателя са за смяна и компресора на климатика е също за смяна! Колата е в движение и няма никакви други забележки! Сменени са накладки, всички ролки, ремъци, филтри на купе и двигател, масла на мотор и ск.кутия, семеринга, маслени филтри, свещи и кабели, предни амортисьори! Салона е изключително запазен - син плюш! По ходовата част нямам хлопане, чукане или биене! Има две чисто нови зимни гуми - Корморан 14-ски, Фаровете - крушки "OSRAM" H7 "бяла светлина". Колата е на реални 217 000км. и ако има ентусиаст да оправи тези забележки ще си я кара още дълго време! Купих я с мерак, но дойде момент, в който се оказа, че немога да я поддържам, а и сега ми предстоят много семейни радости и ми трябват средства! Ако имах финансова възможност да си я оправя бих я карал още. За колата давам два ключа, платен ДАНЪК за 2013г. и ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ!

 

Колеги чак пък никакъв интерес ли?? :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колега, изясни си концепцията окончателно - цяла или на части, за да знаят хората какво да искат съответно от теб. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...