Премини към съдържание

търся си сервиз за моя Galant Плевен или София


bate_pleven

Препоръчано мнение

ходова част американско изпълнение

Е че какво му има толкова на ход. част че търсиш спец. сервиз? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е че какво му има толкова на ход. част че търсиш спец. сервиз? :icon_hmm:

щеше ми се да е ниакой който поне е пипал такава играчка понеже пътувам често до София може и там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

щеше ми се да е ниакой който поне е пипал такава играчка понеже пътувам често до София може и там

Емиии..има ги тук 3-4 такива сервиза........а пък ако се притесняваш , мога да ти помогна нещо...... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ходова част американско изпълнение

 

Твой ли е сивия красавец със "затъмнените" задни джамове?

 

Някъде водил ли си го в Плевен до сега на сервиз? По принцип знам, че в сервиза срещу входа на бензиностанция Лукойл по пътя за КАТ (през сините порти се влиза) чаткат от японски автомобили. Сина на собственика даже кара Колт. Персонала е кадърен и знае къде пипа. Питай там ако не ти се разкарва чак до София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твой ли е сивия красавец със "затъмнените" задни джамове?

 

Някъде водил ли си го в Плевен до сега на сервиз? По принцип знам, че в сервиза срещу входа на бензиностанция Лукойл по пътя за КАТ (през сините порти се влиза) чаткат от японски автомобили. Сина на собственика даже кара Колт. Персонала е кадърен и знае къде пипа. Питай там ако не ти се разкарва чак до София.

[/quotб

благодаря за комплимента наистина е красив(поне на мен ми харасва) сигорно говориш з а данчо жицата с сервиза ?

 

Емиии..има ги тук 3-4 такива сервиза........а пък ако се притесняваш , мога да ти помогна нещо...... :)

Благодаря предварително несъм от претиснителните но все пак ако има някой сервиз с репутация за GALANT нямам да имам против да се разходя до София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително несъм от претиснителните но все пак ако има някой сервиз с репутация за GALANT нямам да имам против да се разходя до София

Еми да ти призная аз непознавам човек с по-голяма репутация от DJ Tymbi не само за GALANT а за марката :mitsu-smiley: изобщо :good: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ти призная аз непознавам човек с по-голяма репутация от DJ Tymbi не само за GALANT а за марката :mitsu-smiley: изобщо :good: :D

някакви кординати на вапросният DJ Tymbi ще съм страшно благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някакви кординати на вапросният DJ Tymbi ще съм страшно благодарен

Здравей ............

Малко уточнение да направя ,за да не останеш изненадан....... :)

По принцип не ми е работата ремонт на автомобили или :mitsu-smiley: -та, то ми е хоби това, но все пак съм доста навътре в нещата :icon_blush: Нямам сервиз а когато се налагат такива условия , ползвам на 2-3 мои приятели сервизните им бази( в т.ч. подемници, гайковерти ,компресори , инструменти и т.н )............. B) Иначе работя в една комуникационна фирма, къде е доста далеч от този тип дейност :D но на който му се отдава всичко ,е така :D

Та тел. ми е 0887 899 725 Пламен ,ако искаш обади се да видим с какво мога да ти помогна :) :icon_bye:

 

Че има ли някой,дето не е чувал за DJ-я? :icon_hmm: :D :D :D

Еее, голяма реклама ми правите тук - ще трябва да почерпя :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

DJ Tymbi винаги е за предпочитане - друг сервиз само, ако е зает и няма време! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi винаги е за предпочитане - друг сервиз само, ако е зает и няма време! :first:

определено сте големи фенове на марката започва да ми харесвате задължително ще съм следващия член на клуба :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, голяма реклама ми правите тук - ще трябва да почерпя :drinks: :D

 

Нееееее,така изразяваме благодарността си :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, голяма реклама ми правите тук - ще трябва да почерпя :drinks: :D

Нееееее,така изразяваме благодарността си :drinks:

Благодаря ви........ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...