Премини към съдържание

здравейте аз съм нов собственик на Galant


bate_pleven

Препоръчано мнение

имам малки проблеми със спирачките ТРЕСЪТ и няколко въпроса но незнам от къде да започна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имам малки проблеми със спирачките ТРЕСЪТ и няколко въпроса но незнам от къде да започна

 

 

Тресенето е от криви дискове и/или недобре закрепени накладки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко и при мен беше така. Дискове - или шлайф (ама внимателно направен) + накладки , или нови дискове + накладки. Доста по-запознат от мен фен на :mitsu-smiley: сподели : "Най-вероятно и новите ще изкривиш , та и тях ще шлайфаш" . Според мен провери какъв "живот" има в твойте дискове и дали има мегдан за шлайф, ако има шлайф , ако няма - нови :) Успех и разбира се , честито :mitsu-smiley: , да си го караш със здраве и без ядове :) :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко и при мен беше така. Дискове - или шлайф (ама внимателно направен) + накладки , или нови дискове + накладки. Доста по-запознат от мен фен на :mitsu-smiley: сподели : "Най-вероятно и новите ще изкривиш , та и тях ще шлайфаш" . Според мен провери какъв "живот" има в твойте дискове и дали има мегдан за шлайф, ако има шлайф , ако няма - нови :) Успех и разбира се , честито :mitsu-smiley: , да си го караш със здраве и без ядове :) :icon_thumbup: :rulez:

Лошото че вече съм ги шлайфал и съм сложил нови накладки.ниакой можели да ма посъветва от какъв модел мога да сложа нови дискове че да е сигорна работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай рама, ще ти кажа какви са ти дисковете и допустимата дебелина за да прецениш дали може да ги престържеш.

rama:4A3AA46G4YE011592 но се страхувам че няма как да стане с стъргането понеже вече сам го правил и ситуацията беше същата(за съжаление)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стругаря ти проверява с часовник степента на изкривяване и ако има мегдан- ясно какво ще направиш. Ако няма- най- добрият вариант(новички). Нищо не ти пречи да провериш дали може да се повтори процедурата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...