Премини към съдържание

стопче за мъгла


hana

Препоръчано мнение

Търся стопче за мъгла за митсубиши колт 96-97г, което стои на задната броня. Знаете ли къде да проверя и колко струва. Дайте телефон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей hana.Можеш да провериш във фирма Ратола В град Пловдив на тел.63 55 55 Цената е 175.00лв.без ДДС ако имате клубна карта ползвате 15% отстъпка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей hana.Новата актуализирана цена е 144.00 лв. с ДДС.И пак ти напомням че яко имаш клубна карта от Mitsubishi club можеш да ползваш 15% отстъпка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей hana.Новата актуализирана цена е 144.00 лв. с ДДС.И пак ти напомням че яко имаш клубна карта от Mitsubishi club можеш да ползваш 15% отстъпка

 

 

Обадих се в Ратола. Ще мина с колата и ще преценим какво да направим. Мерси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че искаш да си купиш ново ,но в автоморга струва не повече от 30лв :D Например за 5лв си намерих запазено копче за прозорците на Carisma - шофьорското място :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено за късните модели коли след 2002 се намират по-трудно части по моргите, все някой с по-лош късмет може да си е оставил стопчетата там... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че искаш да си купиш ново ,но в автоморга струва не повече от 30лв :D Например за 5лв си намерих запазено копче за прозорците на Carisma - шофьорското място :)

 

Колега, кажи откъде намери копчето за прозорците, че и аз имам подобен проблем.

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше само едно за съжаление. В Търново има една катастрофирала Каризма-като стафида е ,намира се до автокъщата на изхода към София. А също може -ако имаш само предни ел.стъкла да изрежеш от двата чифта бутони-както са на каре предназначените за задните врати контактори от силиконовата плочка и да си замениш износените. Става,така си поправих бутона на мястото до шофьора. /в автокъщата го пръснали с wd-40 и силиконовата основа с контакторите се беше раздула и увеличила двойно/.После силиконовата основа може да се залепи за платката със сухо лепило за хартия - не се раздува , гарантирано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Търся стопче за мъгла за митсубиши колт 96-97г, което стои на задната броня. Знаете ли къде да проверя и колко струва. Дайте телефон.

И аз търся,но само капачето на този стоп. Само 2-ра употреба, че ми го откраднаха :icon_censored: и не ми се дават много пари, а и каква е гаранцията,че пак няма да ми го свият-държи се на 2 винтчета и бебе може да го развие. Сега и на това ли да му правим секретни винтчета :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...