Премини към съдържание

Акумулатор назаем за два часа,


Препоръчано мнение

Колеги, дали на някого му се намира читав акумулатор, който да заема за буквално 2 часа. Трябва да запалим 2 коли, до които не може да стигне трета, за да подаваме ток с кабели. Или от онези устройства, подобни на зарядни, които позволяват зареждане от ел.мрежата и после подаване на ток.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали на някого му се намира читав акумулатор, който да заема за буквално 2 часа. Трябва да запалим 2 коли, до които не може да стигне трета, за да подаваме ток с кабели. Или от онези устройства, подобни на зарядни, които позволяват зареждане от ел.мрежата и после подаване на ток.

Готов съм, кажи кога и къде. Можеш и да звъннеш :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска,подарявам ти моя акумулатор на драго сърце,но трябва да дойдеш да си го вземеш,или да ти го пратя по Дойче пост...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска,подарявам ти моя акумулатор на драго сърце,но трябва да дойдеш да си го вземеш,или да ти го пратя по Дойче пост...

Ааа, няма нужда. Само трябва да врътнем паднал акумулатор. Той ще се съвземе:-) пак благодаря :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Акумулаторът е наличен до сряда привечер, след това ми трябва. Подвижния стартер си е при мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...