Премини към съдържание

Спортен режим на Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Някой опитвал ли е да подкара Аутлендъра в спортен режим (виж)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Може да се разчетеш тук - http://www.cp-club.ru/showthread.php?t=653

 

Иначе аз не съм автоматик и ползвам Pedalbox за "спортен режим", макар да е само един компонент - повишен отговор/чувствителност на педала на газта - доволен съм.

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

по-правилното място за четене е: http://out-club.ru/board/showthread.php?t=17428&page=38 (а то не е малко

 

Доброто е е хората споделят опит и снимки, а и до колкото виждам доста хора са се решили на тази модификация.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз дадох горния линк, защото видях, че си с Пежото и реално би имало по-акуратна информация относно наличието на подобна възможност в европейските версии на съответния автомобил. Иначе out-club си е мястото, да ;) Иначе тук не съм мяркал някой да се е похвалил с такъв мод...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз дадох горния линк, защото видях, че си с Пежото и реално би имало по-акуратна информация относно наличието на подобна възможност в европейските версии на съответния автомобил. Иначе out-club си е мястото, да ;) Иначе тук не съм мяркал някой да се е похвалил с такъв мод...

 

То на моето Пежо френски са само емблемите, фаровете и предните ламарини (макар, че не знам дали и те не са произведени в Япония) ;)

... а и стария Аутлендър все още си е при мен;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...