Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Шум


gak

Препоръчано мнение

Здравейте!

Напоследък като карам по павета/по-големи неравности се чува звук като на дрънкаща пружинка някъде под таблото от към шофьорската страна.

На някои случвало ли му се е подобно нещо ? Дали ще се размина с минимално разглобяване ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Напоследък като карам по павета/по-големи неравности се чува звук като на дрънкаща пружинка някъде под таблото от към шофьорската страна.

На някои случвало ли му се е подобно нещо ? Дали ще се размина с минимално разглобяване ?

 

Здравей колега,

След като си градски, отиди в двора на завод Чайка (през тунелчето до магазин Тех-ко). В задният сервиз, търси Милен. :icon_bye:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми се бяха разлепили пластмасите на централната конзола. Усетих го като пътувах по паветата. Тия павета са престъпление срещу автомобилистите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми се бяха разлепили пластмасите на централната конзола. Усетих го като пътувах по паветата. Тия павета са престъпление срещу автомобилистите.

 

Пластмаси притягах, еарбега и той ми скърцаше преди време и него го стягах.

Сега обаче звука не е като на пластмаса; явно ще разглобявам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Като почне да скърца натисни леко съединителя ;) при мен от там има скърцане, но не съм си играл да го отстранявам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...