Премини към съдържание

Сервиз и майстори за Carisma ?


ruark

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Значи собственик съм на Carisma 2001 1.9 DID, която излезе от гаранция при БалканСтар преди време и цялото обслужване включае и бояджийски услуги минаваха през тях поради условията на гаранцията.

Цените им за труд обаче (45 лева на час) не мисля, че са обосновани за това което предлагат.

 

Искам да ви питам къде мога да си сменям масло филтри и тн консумативи ?

 

Също къде бихте ме насочили за сервиз - имам лек теч на масло по картера предполагам гарнитура, и виене от време при каране на полусъединител, в Балканстар само в краен случай, Ратола София и Рубин гледам че също нямат добро име във форума тук, та остава въпроса къде ?

 

Последно препоръчайте и добър тенекеджия/бояджия, имам калник и броня за оправяне.

 

Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравей. Препоръчвам ти сервиз Немекс.

 

http://www.picvalley.net/u/15/14070_738.JPG

 

Намира се на "Христофор Колумб" №4.

Toва е от Цариградско Шосе, като тръгнеш в посока моста на Аерогарата, не се качваш на него, а се спускаш от страни на самия мост по пътя за Дружба. Точно на стръмната част преди първия светофар е самия сервиз.

Търси Пламен Малджански - шеф на сервиза:

978 18 98

978 14 62

GSM: 0895 41 94 50

Има огромен опит с Рено и на теб ще ти бъде ползен. Цените са в пъти по-евтини от гореспоменатите.

 

За тенекиджийски и бояджийски услуги

Асен Петров

София

бул."Цариградско Шосе"

"Атомен Център"

тел:7144 254

GSM 0888 214 319

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес ходих там да ми сменят гарнитурата на картера. Излезе ми 72 лева с отстъпките.

Отделно набелязахме и няколко бъдещи ремонта. Първоначалните ми впечатления са положителни ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като живея близо до този сервиз, искам само да добавя, за да не се зблуди някой, че вече сервиза е пребоядисан изцяло в бяло, и отпред има голяма емблема на РЕНО :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че се налага да сменям преден и заден тампон на напречната греда под двигателя.

Имате ли идея къде освен Ратола бих могъл да намеря такива тампони, от там ми казаха цена от 276 лева за двата. В Автогарант казаха че няма, в Балканпартс ми казаха да ги сваля и на място да се види можело ли да се намери нещо. Колата е Carisma 1.9 DID 85 KW 2001.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги,

наистина въпросния човек много си разбира от работата.

 

Аз сам много доволен от него, само здраве да го спохожда.

 

Да не забравя, частите нипартс вече се предлагат от същия сервиз. т.е. Информацията за магазини и части за нипартс в софия вече е невалидна.

 

 

Поздрави и лек ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

velio, синята дизелова Каризма, която беше вчера в сервиза твоя ли е? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

velio, синята дизелова Каризма, която беше вчера в сервиза твоя ли е? :)

 

Да споделя ако на някой му дотрябва:

Вчера трябваше да сменям спешно накладки (чу се звън на метал отзад :) ) и след половин сутрин звънене по магазините от темата за сервизи нямаше никъде, (в Ратола звънях също), или ако имаха някакви не се знаеше дали стават и трябваше да ходя с със старите на място.

Най накрая си намерих Textar (Carismata дойде от завода с такива btw) за 100 лева предни и 76 лева задни. Предишните такива ми изкараха към 30000км.

Фирмата се казва AутоБул. Ето и кординати ако му потрябва на някой:

 

АУТОБУЛ - София

Централен склад

 

ж.к. "Овча купел"

ул."Обиколна" Но.84

тел. 02/956-11-19

02/956-11-59

e-mail: sklad@autobul.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не ми се вярва, в Ратола ако си дал рама би трябвало да ти дадат точен отговор за цена......

:mitsu-smiley: Така е. По добрият вариант е да пишете на Мирослав какви части ви трябват и 100% можете да разчитате на бърз отговор с конкретни цени и отстъпки. :mitsu-smiley:

Надявам се до няколко дни софтуерните проблеми да са разрешени и да може да става по-лесно.

:mitsu-smiley: Ако системният ви администратор е добър и разбира колкото от софтуер за радиостанции значи няма да имате грижи :drinks: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Някой би ли ме посъветвал за сервиз в Пловдив.

Благодаря предварително!!!

 

Зависи какво искаш да правиш по колата. Иначе имаме и колеги от форума към които можеш да се обърнеш - mario64 и Milen_z.

Дай повечко информация, за да те упътим правилно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...