Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Dragi mi kolegi imam vypros na koito nikoi do sega ne moje da mi otgovori...Dali zaradi trydnata i mnogo rqdka marka kola i az neznam ve4e.

I ve4e se obryshtam kum vas fenovete na Mitsu...

Ta da si doidem na dumata... Kolata mi e mitsubishi FTO i iskam da my smenq dvigatela s na Mitsubishi Galant( LEGNUM VR4 2.5 twin turbo)

Kato chasti kato cena kato vsichko ostanalo koeto mojete da se setite kakvo shte mi e nujno ?

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Драги ми колега...имате много малко време да си редактирате поста, и да го напишете на кирилица и грамотно, в противен случай ще бъде изтрит. Покажете уважение към този форум, и хората които го посещават като спазите елементарните му правила. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купи си направо ЛЕГНУМ ... тва дето го мислиш няма ти се получи.

 

Напротив, съвсем постижимо е. Хубавото е, че кутията на FTO може да стане с 6а13ТТ. Просто трябва легнум с документи и известна работа по наместването в коша. Виждал съм такъв проект, който беше докарал над 400 коня. Цената предполагам около 7000 лв. с работата, но частите от легнума биха върнали нещо между 1000 и 2000 лв., ако е фейслифтов. Но ФТО-то си остава с десен волан, което е тъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, съвсем постижимо е. Хубавото е, че кутията на FTO може да стане с 6а13ТТ. Просто трябва легнум с документи и известна работа по наместването в коша. Виждал съм такъв проект, който беше докарал над 400 коня. Цената предполагам около 7000 лв. с работата, но частите от легнума биха върнали нещо между 1000 и 2000 лв., ако е фейслифтов. Но ФТО-то си остава с десен волан, което е тъпо.

 

Ок...значи е постижимо...стига да имаш нерви.Но за тия пари които ще се налеят...аз лично скачам на Легнум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...