Премини към съдържание

При ниски обороти ми светва чека


djorj

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам галант 2.0 136 glsi 97г. От няколко дни при ниски обороти ми светва чека, като подам малко газ изгасва.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика. Може да е кисл. датчик, може да е детонационен датчик, температура на входящия въздух... от всичко.

А може и някой джамбазин да е вързАл лампата на маслото с тази на чека, ама тогава ще светват и гаснат едновременно. На такава кола никой няма да тръгне да слага реленце за по-бавно гасене на една от двете.

 

На 2.0 не знам как е, но при 2.5 под волана и вдясно има диагностична букса с възможност за поставяне на мост между клеми ... все ги забравям. 1 и 4 ли бяха? След това се следи мигането на лампата на "чека". Ако те интересува, напиши в търсачката на сайта С@модиагностик@, като @ e а, но нарочно го заместих с кльомба да не излиза при търсене. Избираш подфорума Galant пропуснах да кажа.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика. Може да е кисл. датчик, може да е детонационен датчик, температура на входящия въздух... от всичко.

А може и някой джамбазин да е вързАл лампата на маслото с тази на чека, ама тогава ще светват и гаснат едновременно. На такава кола никой няма да тръгне да слага реленце за по-бавно гасене на една от двете.

 

На 2.0 не знам как е, но при 2.5 под волана и вдясно има диагностична букса с възможност за поставяне на мост между клеми ... все ги забравям. 1 и 4 ли бяха? След това се следи мигането на лампата на "чека". Ако те интересува, напиши в търсачката на сайта С@модиагностик@, като @ e а, но нарочно го заместих с кльомба да не излиза при търсене. Избираш подфорума Galant пропуснах да кажа.

Благодаря. намерих си проблема !

Дадох малко предварение на ППС-а и всичко се оправи.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...