Премини към съдържание

Дюзи


Paveto

Препоръчано мнение

Здравейте! Мойте проблеми с моя Галант продължават и продължават... За последно се оказа, че две от дюзите са били много задръстени... Минаха почистване с ултразвук и първите 1000км добре... Но сега като застудя се появиха същите симптоми - няма мощност, придърпване, не държи обороти, трака доста неприятно... Понеже малко над работата ми има един Галант в автоморга само че е 1.8 115кс, искам да питам ще станат ли на моя двигател? Взаимнозаменими ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Мойте проблеми с моя Галант продължават и продължават... За последно се оказа, че две от дюзите са били много задръстени... Минаха почистване с ултразвук и първите 1000км добре... Но сега като застудя се появиха същите симптоми - няма мощност, придърпване, не държи обороти, трака доста неприятно... Понеже малко над работата ми има един Галант в автоморга само че е 1.8 115кс, искам да питам ще станат ли на моя двигател? Взаимнозаменими ли са?

Ами най-напред няма да ти стигнат дюзите като бройка от малкият двигател

Редактирано от Веско
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това е ясно... Взимам 4те пък ще ги разменям ако трябва... Не знам дали е възможно след ултразвук и нов горивен филтър да се задръстят пак толкова бързо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервоара да не би да има мръсотия,или някъде да се натрупало още преди да е сменен горивния филтър. Може ли да се е задръстен и новия филтър или си сигурен,че са дюзите пак?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това е ясно... Взимам 4те пък ще ги разменям ако трябва... Не знам дали е възможно след ултразвук и нов горивен филтър да се задръстят пак толкова бързо...

 

По някога след ултразвук става по зле хавата.В нета пише доста по въпроса.От къде знаеш че проблема е от дюзите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същите симптоми - губене на мощност, придърпване, не държи обороти, един гаден силен тракащ металически звук...

Ванко91 лятото имаше уж проблем с маркуча на бензиновата помпа - раздувал се като дадеш налягане на помпата... но доколко е вярно това не знам, защото на това му влизане в сервиз бяха сменени и кабелите и помпата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същите симптоми - губене на мощност, придърпване, не държи обороти, един гаден силен тракащ металически звук...

Ванко91 лятото имаше уж проблем с маркуча на бензиновата помпа - раздувал се като дадеш налягане на помпата... но доколко е вярно това не знам, защото на това му влизане в сервиз бяха сменени и кабелите и помпата...

 

Мне,проблема май не е в инжекторите.Опитай следното....когато започне да прави проблем,започни да разкачаш буксите на инжекторите един по един,и виж дали има промяна.

Кабелите в какво състояние са,свещите,бубините?Всъщност защо не я чекнеш на компа....и тя ще си ти каже какво е!

Или,бутни му един кламер,или една жичка в OBD буксата и гледай кодовете.

Редактирано от stefantraikov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега на газ караш ли? Ако да каква ти е газовата уредба? Имах подобен нерешим проблем, който се оказа нещо съвсем дребно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам газ... На въпроса за буксите имам достъп само до 3 от тях май... Е вече не съм сигурен и ще трябва да погледна... Но проблема го прави постоянно, не е на моменти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А самодиагностика не знам как се прави... Кабелите ги смених лятто, свещите миналата преди 10тина месеца, бобините дават ток... Не свети чек лампата..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...