Премини към съдържание

Моля за малко помощ за Паджеро


Препоръчано мнение

Трябва ми схема на парното,че задната секция не работи и на джама на покрива, за да се заема с поправката му. Предварително благодаря. Паджеро 2

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тавана невиждам духалки,а гюгука не са затваря на нивото на покрива а по-ниско.

 

За парното не мога да помогна, но за люка трябва да имаш 4 реглажни болтa (кръстачка phillips head), по един във всеки край на рамката на стъклото. От тях се настройва позицията на люка спрямо тавана

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де .. как очаквате да получите помощ при условие , че не давате никаква информация ?

Аз също съм с П2 , имам духалки на тавана и люка не е на 4 болта . Люка представлява тава в която са поместен механизма за отваряне заедно с стъклото и тежи към 100 килограма . По спомен се държи на 8 - 10 болта и трябва да се свали , почисти и смаже .

Аз съм с дълга база а вие с каква сте ? .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Сажелявам,паджерото е дълга база,парното е обикновенно,опавих го ,оказа се че има отделни бушони ,за предното и задното заврени на ....високо горе под волана а не на таблото.Шибидаха си седи ,от тези четири болта се сваля стъклото а не се регулира,явно сваляне на лято.Духалки на тавана няма а има по назад в купето.Но сега имам друг проблем.Средната секция духалки под уредите,компас и т.н.духа студено при всички положения,затворени са и пак.Дали е някакво жило което ги управлява или да ги затворя завинаги затапвайки ги? :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сажелявам,паджерото е дълга база,парното е обикновенно,опавих го ,оказа се че има отделни бушони ,за предното и задното заврени на ....високо горе под волана а не на таблото.Шибидаха си седи ,от тези четири болта се сваля стъклото а не се регулира,явно сваляне на лято.Духалки на тавана няма а има по назад в купето.Но сега имам друг проблем.Средната секция духалки под уредите,компас и т.н.духа студено при всички положения,затворени са и пак.Дали е някакво жило което ги управлява или да ги затворя завинаги затапвайки ги? :icon_rock:

 

За люка както ти писах по горе . Но като свалиш задната кора на тавана ще придобиеш представа .

Относно духалките на средната конзола : между плъзгачите (не знам дали така се наричат) които отварят/затварят духалките има още един трети плъзгач . Незная каква точно му е идеята но когато е в едното си крайно положение винаги духа студено независимо , че е пуснато парното . Пробваи да го преместиш в другото му положение и дано да спре да духа студено .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,пробвах с този плъзгач,отдавна но непомага :icon_blush: ,все си духа,май ще го уплатня,с наещо завинаги :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...