Премини към съдържание

Окачване на Спейс стар


grizan

Препоръчано мнение

Здравейте, от няколко месеца съм собственик на спейс стар 1,3 , 16V, 82к.с ,2001г. Като шофирам по пътища с леки неравности имам чувството че цялата кола се тресе. Вчера пътувахме до кърдажали, бях сложил GPS-a на предното стъкло и го гледам как при някаква неравност се тресе и той. Та ако някой може да каже - това нормално ли е или трябва да водя Мицку на майстор. Нищо не чувам да трака или да има някакъв проблем , ама знам ли ..... Благодаря на отзовалите се предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Окачването на Мицку в предницата все някога ще сдаде багажа. Аз минах по този път с едновремешна смяна/преработка на макферсони и последващи амортисьори в период само на 1 седмица. Възможно е твоя проблем да не е дошъл още до там. Най-добре отскокни до Стамболийски при Mario64 за да станат нещата както трябва, защото дори и с оригинални части които ще намериш, предницата пак ще издъхне не след дълго...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, от няколко месеца съм собственик на спейс стар 1,3 , 16V, 82к.с ,2001г. Като шофирам по пътища с леки неравности имам чувството че цялата кола се тресе. Вчера пътувахме до кърдажали, бях сложил GPS-a на предното стъкло и го гледам как при някаква неравност се тресе и той. Та ако някой може да каже - това нормално ли е или трябва да водя Мицку на майстор. Нищо не чувам да трака или да има някакъв проблем , ама знам ли ..... Благодаря на отзовалите се предварително!!!

Направи баланс на гумите и ако няма подобрение тогава тъси проблема другаде(кормилни болтове,шарнири и т.н.)Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...