Премини към съдържание

Напречни греди


scarlum

Препоръчано мнение

Здравейте, отново!

Питането е към тези, които имат Галант седан с монтирани напречни греди на тавана!

От къде са закупени, на каква цена и евентуално ако някой има и не му трябват приемам оферти?! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново!

Питането е към тези, които имат Галант седан с монтирани напречни греди на тавана!

От къде са закупени, на каква цена и евентуално ако някой има и не му трябват приемам оферти?! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Ами от комби,ако си ги закупиш,ще имаш и ти :). Иначе,мисля че имаше някъде и универсални,но не помня точно къде.

Редактирано от stevensgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами от комби,ако си ги закупиш,ще имаш и ти :). Иначе,мисля че имаше някъде и универсални,но не помня точно къде.

 

На комбито, не бяха ли надлъжни? На колегата са му нужни напречни и се сещам, че колеги от форума продаваха такива в раздела Купувам/Продавам Части, но беше преди доста време. Универсалните са алтернатива.

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На комбито, не бяха ли надлъжни? На колегата са му нужни напречни и се сещам, че колеги от форума продаваха такива в раздела Купувам/Продавам Части, но беше преди доста време. Универсалните са алтернатива.

Да напречни търся! Гледах из нетЯ ама 150-200лв ми се струват доста, при положение, че ще ги ползвам 3-4 пъти в годината.

Ще проверя и раздела за продажби, но ако някой през това време се натъкне на нещо подходящо... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно от тук няма да се намери нещо подходящо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз си купих универсални тюле и купих от магазин СЛС Росиньол адаптори за галант общо ми излезе 190лв

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих на цена под 100лв.(не са оригинални) Ако на някой му трябват да се обади :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...