Премини към съдържание

Mitsubishi Colt 1.3i 16v - 1993 година ?


Препоръчано мнение

Привет на Всички!

 

Интересува ме дали, съществува такъв модел - Mitsubishi Colt 1.3I GLi 16V производство 1993 година?

 

Потърсих из интернет и останах с впечатление, че модела 1.3 е 12V (1992 - 1996) ?

После попаднах на тема в форума тук ( Няколко въпроса, Колт 4g13 - от REDPOWER - който има - Колата е 94 г.1.3 16 пълна инжекция )?

 

Благодаря предварително на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново,

 

а можеш ли да ми пратиш повече инфо за този модел или линк с информация, защото от няколко дни не мога да намеря информация за подобен модел двигател/колт съответно.

 

Като казваш по рядко срещан както конкретно означава това ? минуси или плюсове ?

 

благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква повече информация ти трябва?

Не разчитай че е 16V докато не вземеш номера на рамата и по него да се види точно кой е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква повече информация ти трябва?

Не разчитай че е 16V докато не вземеш номера на рамата и по него да се види точно кой е...

 

 

Привет,

 

просто ми е любопитно повече техническа информация за този модел, защото в интернет не мога да намеря дори дума за подобен, всичко е 1.3 12V.

 

Но изглежда наистина е рядък модел и именно това е и причината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кода на модела е CA1A, опитай да потърсиш с него, мисля че ако комбинираш Mitsubishi, Colt и CA1A би трябвало да се получи.

 

 

Здравей,

 

търся от няколко дни и дори в момента от работното място пак това правя :) но поне засега резултата е нулев. За този модел който ми даде намира само 1.3 12V модели, все пак ако отркия нещо ще постна тук за тези които се интересуват.

Само се надявам това инфо да не е в някои японски сайт без чуждоезична версия :)

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не намирам нищо в ръководствата... имам сериозни подозрения че е само 12V 4G13 от тези години, включително и CA1A, но не съм сигурен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не 16 клапанов е но е много особен, освен че е с един разпределителен вал е и с две по две различни кобилици (за смукателните и изпускателните).

Кажете какво ви е необходимо като информация, иначе погледнете линка:

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/27/26277_196.JPG

 

 

Като цяло все още не мога да открия такъв модел Колт, а прерових куп форуми и страници. Както и да е. Интересно ми е на Redpower какво е наистина колтчето или просто се е объркал.

В моя случай питах заради обява в mobile-a, сигурно и други са я забелязали, колата е внос от Австрия, оказва се че има проблем с делкото ..... и дори не сварих да питам реално 16V ли е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...