Премини към съдържание

Да се похваля


fanka7a

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, нов съм във форума. От няколко дни съм собственик на Галантче от 99'та, 2.4. Да чукна на дърво,цлед цялостен двудневен оглед на колата в бокса единствено смених една кормилна щанга, иначе всичко др е ОК по колата. Остава да и направя един реглаж на предница и да и се порадвам малко. Искам да ви попитам, някой знае ли от къде мога да намеря кожен "дефлектор" ако не се лъжа, или протектор незнам точно как се нарича за предния капак? В интернет като разглеждам, за Галант нищо не ми излиза. Излизат ми само за Аутландери и то някакви малки пластмасови. А тези които аз търся излизат обикновенно за БМВ или Мерцедес, а за Мицуто никъде не намирам. Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анди, моите са извивани във Враца, 20 кинта бройка. Отношение цена-качество.. не мога да се оплача :icon_blush:

е в Бургас ме одраха по 30лв.1та :icon_crying: ама ... кво да се прави трябваха ми :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, нов съм във форума. От няколко дни съм собственик на Галантче от 99'та, 2.4. Да чукна на дърво,цлед цялостен двудневен оглед на колата в бокса единствено смених една кормилна щанга, иначе всичко др е ОК по колата. Остава да и направя един реглаж на предница и да и се порадвам малко. Искам да ви попитам, някой знае ли от къде мога да намеря кожен "дефлектор" ако не се лъжа, или протектор незнам точно как се нарича за предния капак? В интернет като разглеждам, за Галант нищо не ми излиза. Излизат ми само за Аутландери и то някакви малки пластмасови. А тези които аз търся излизат обикновенно за БМВ или Мерцедес, а за Мицуто никъде не намирам. Благодаря предварително

Честито и на новия колега със здраве да си я караш и много безавариини :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Здравейте,колеги.

Да се похваля и аз.След 4 дена ще си купя един GALANT (шестак).На 180 000 км. е.Автоматик.

Тъй като не съм карал досега японска кола,мога ли да се обърна към вас за помощ?

Прегледах форума и разбрах,че колегата DJ TYMBI е от София,също като мен.Та ако мога да се свържа с него,за да погледне колата и да ми даде насоки.Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.

Да се похваля и аз.След 4 дена ще си купя един GALANT (шестак).На 180 000 км. е.Автоматик.

Тъй като не съм карал досега японска кола,мога ли да се обърна към вас за помощ?

Прегледах форума и разбрах,че колегата DJ TYMBI е от София,също като мен.Та ако мога да се свържа с него,за да погледне колата и да ми даде насоки.Благодаря.

Можеш, провери му профила, мисля че има телефон. Иначе сервиза му е в Орландовци, ул. Жак Дюкло, входа на битака ако го знаеш.

А ти купил ли си го тоз галант или тепърва искаш съвет за покупка?

Като го вземеш си смени стандартно, ремъци, ролки масло филтри и няма да е лошо и масло и филтър на А/Т кутията. После гледай за криви дискове, че и там може да има проблем. След това са стандартните неща окачване ръжда, повдигачи(компенсатори) и да не тече масълце от двигателя.

Айде успех и като го вземеш да качиш някоя снимка да изплакнем окото и ние сме хора дет се вика... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш, провери му профила, мисля че има телефон. Иначе сервиза му е в Орландовци, ул. Жак Дюкло, входа на битака ако го знаеш.

А ти купил ли си го тоз галант или тепърва искаш съвет за покупка?

Като го вземеш си смени стандартно, ремъци, ролки масло филтри и няма да е лошо и масло и филтър на А/Т кутията. После гледай за криви дискове, че и там може да има проблем. След това са стандартните неща окачване ръжда, повдигачи(компенсатори) и да не тече масълце от двигателя.

Айде успех и като го вземеш да качиш някоя снимка да изплакнем окото и ние сме хора дет се вика... :rulez:

Благодаря.Той ми писа на пощата.

Ами,колата може и да сте я виждали в автокъщата срещу езерото,,Суходол".Собственика каза,че е сменил маслата и филтрите и т.н.За смяна са двата предни амортисьора,но и тях ще ги смени той.Цената е малко височка,но не съм се пазарил.Там всичко е до късмет(като при жените :).Чакам с нетърпение да дойде четвъртък.Колата съм я запазил(капарирал).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...