Премини към съдържание

Притрисане на съединителя при потегляне


velin87

Препоръчано мнение

Здравейте колеги :) Миналата година (Декември месец ) сменях съединителя на колата ( carisma 1.6 седан след фейслифта) в момента е на около 2000 км. От известно време започна да претриса при потегляне,но го прави като позагрее самия съединител или като покарам колата. Съединителя е Valeo уж оригинален (комплект притискател ,феродов диск и лагер) въпроса ми е защо може да го прави и от какво друго може да е освен съединителя ? ще съм благодарен на вашите мнения ,благодаря предварително :rulez: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На първо време като покараш и започне да претриса, спри и провери дали някоя джанта не е прекалено топла ..

Такова претрисане се появява от задържаща спирачка ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На първо време като покараш и започне да претриса, спри и провери дали някоя джанта не е прекалено топла ..

Такова претрисане се появява от задържаща спирачка ..

Не се бях замислял колега,те предните дискове и накладките също са нови и не ми дърпа волана на никъде ,но за горещо колело не съм проверявал,ще проверя колега благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги :) Миналата година (Декември месец ) сменях съединителя на колата ( carisma 1.6 седан след фейслифта) в момента е на около 2000 км. От известно време започна да претриса при потегляне,но го прави като позагрее самия съединител или като покарам колата. Съединителя е Valeo уж оригинален (комплект притискател ,феродов диск и лагер) въпроса ми е защо може да го прави и от какво друго може да е освен съединителя ? ще съм благодарен на вашите мнения ,благодаря предварително :rulez: :)

Здравей, при мен също се появи същият проблем след смяна на комплект съединител, спирачни накладки. Установили от къде идва проблема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...