Премини към съдържание

Размяна на предни седалки


Препоръчано мнение

Колеги, имам една питанка - имам протрито на шофьорската седалка и облегалка и искам да го оправя с боядисване (не аз де, има си хора за всичко). Въпросът е, че една такава поправка, колкото и качествено да е направена, пак е по-податлива впоследствие. Затова идеята ми е да сменя шофьорска и пасажерска седалка (втората е перфектна), тъй като с правилна поддръжка на салона протриването и напукването е почти невъзможно, а пък пасажерската седалка се ползва при мен много рядко.

Проблемът е, че от схемите в Workshop наръчника не мога да разбера доколко проста или сложна за извършване е тази операция. Релано искам да обърна само дунапрените и калъфките. Накой занимавал ли се е с разглабяне на аутлендърска седалка (например за ремонт или слагане на нагревател) и дали ще се вкарам в занимавка, тъй като свободното ми време е крайно ограничено... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам една питанка - имам протрито на шофьорската седалка и облегалка и искам да го оправя с боядисване (не аз де, има си хора за всичко). Въпросът е, че една такава поправка, колкото и качествено да е направена, пак е по-податлива впоследствие. Затова идеята ми е да сменя шофьорска и пасажерска седалка (втората е перфектна), тъй като с правилна поддръжка на салона протриването и напукването е почти невъзможно, а пък пасажерската седалка се ползва при мен много рядко.

Проблемът е, че от схемите в Workshop наръчника не мога да разбера доколко проста или сложна за извършване е тази операция. Релано искам да обърна само дунапрените и калъфките. Накой занимавал ли се е с разглабяне на аутлендърска седалка (например за ремонт или слагане на нагревател) и дали ще се вкарам в занимавка, тъй като свободното ми време е крайно ограничено... :icon_crying:

Занимавка не ,то ще е цял филм.Намери автотапицер да подмени захабения участък и ще спестиш една кофа нерви.Двата калъфа са огледални ,как ще въртиш дупките?

Редактирано от hegemon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...