Премини към съдържание

Автоматична антена Eclipse 2G GS


Препоръчано мнение

Проблема е следния , антената се дига до горе , но продължава да се мъчи да качва и бучи много. Има ли оправия или нова антена? След 10-на секунди спира , ама много бучи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е следния , антената се дига до горе , но продължава да се мъчи да качва и бучи много. Има ли оправия или нова антена? След 10-на секунди спира , ама много бучи

 

Какъв вид шум е? Все едно скърца метала, или по-механичен звук? Може да пробваш да смажеш малко в горния край.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв вид шум е? Все едно скърца метала, или по-механичен звук? Може да пробваш да смажеш малко в горния край.

Шума е все едно моторчето още се върти , продължава да се мъчи да бута, а антената е до горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шума е все едно моторчето още се върти , продължава да се мъчи да бута, а антената е до горе.

Колега самите зъбчатки вътре са от полиамид и се износват ,отвори я и виш коя точно е износена и после търсиш от играчка друга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на какъв принцип работи , предполагам , че има някакъв механизъм , който я регулира да спре да се върти като се качи до горе , предполагам той е сдал багажа.

Редактирано от Cilibrik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на какъв принцип работи , предполагам , че има някакъв механизъм , който я регулира да спре да се върти като се качи до горе , предполагам той е сдал багажа.

 

спира на натоварване , казах ти къде е проблема ,и аз го имам същия,но просто качих антената до горе, свалих платката с електрониката и сега си стои постоянно вдигната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа ,че просто има блокирали прешлени на самата антена. И като я раздвижиш както трябва се оправя. Пробвай докато се вдига да и помогнеш с ръка , ако се вдигне до горе без да трака , значи ти е там проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

При мен се оказа ,че просто има блокирали прешлени на самата антена. И като я раздвижиш както трябва се оправя. Пробвай докато се вдига да и помогнеш с ръка , ако се вдигне до горе без да трака , значи ти е там проблема.

Тя се вдига без проблем до горе , като се качи до горе тогава почва да бъжика 10-на секунди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи не се вдига до горе :) Имай предвид , че е доста дълга тази антена . Загледай я всичките и прешлени дали се разтварят.При мен имаше блокирали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...