Премини към съдържание

Проблем с V6


m-galant

Препоръчано мнение

Появи ми се страшно чаткане в мотора, казаха ми че е от повдигачите но след като ги смених се оказа че е по-надолу и не зная какво да правя!?!? Има съмнения за биелен лагер и ако е така някой може ли да ми каже колко ще ми излезе ремонта? Има някои на който му се е случвало? Двигателя е 2.5 118кw. :help: :help: :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно един двигател е по-евтин дори от нови повдигачи за V6 които ти вече си сменил. Принципно 6А13 са доста здрави.. или е на много километри или някой не се е грижил добре за него. Нови повдигачи ли сложихте? Ако са 2ра употреба може пак проблема да е от тях. Ако ти се занимава пусни клипче да чуем как трака, но ако не са повдигачи филма е голям :) Само гарнитури, сегменти и лагери без да броим евентуални шлейфове са 1 торба пари, а ако зарад лагер се е прецакал и вала...

Ако решиш да сменяш мотора, ако можеш вземи такъв с документ (фактура, талон и т.н.) за да може да си го оправиш документално иначе после става филм като решиш да я продаваш :) Конете на новия и на стария мотор ще са еднакви така че таксите няма да се променят след трансплантацията...

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...